Як написати повідомлення красиво.

Короткий текст. Всього трохи слів. І на тому боці одержувач визначає ваш настрій і навіть почуття. Для того щоб написати повідомлення красиво, не потрібно бути талановитим письменником, але основні принципи знати необхідно.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон, ПК або пейджер
Інструкція
1
Визначтеся, кому ви будете писати повідомлення . Для кожної категорії людей повідомлення буде виглядати по-різному. Для улюбленої бабусі краще написати текст в простому оформленні без смайликів і інших атрибутів сучасності. Те ж стосується і ділової переписки. Якщо ж ви хочете вбити наповал свою другу половинку, то задійте всю свою фантазію.
2
Якщо ви пишете повідомлення на телефоні, то звернення до людини, або перше слово, поставте пробілами посередині тексту. В кінці тексту з правого боку знову ж пробілами зробіть підпис. Дуже красиво виглядає P.S. - Постскриптум, тобто текст «за кадром». Для підкреслення наголоси або акценту на якомусь слові використовуйте великі літери. І, звичайно ж, не забудьте про смайликах - цих кумедних колобків.
3
Відправте мультимедійне повідомлення , т.зв. MMS. Красива картинка - це вже більше половини готового повідомлення. Додайте трохи тексту «в тему» і відправляйте. Пам'ятайте, перевантажувати інформацією короткі повідомлення можна. Заінтригує. Дозвольте дофантазировать своїй половинці до бажаного.
4
Використовуйте для відправки повідомлення сервіси-месенджери, на кшталт «Аськи» і «Скайпу». На жаль, вибір картинок для миттєвої передачі обмежений зображенням смайликів. Напишіть вірші в літературному оформленні або невеликий розповідь власного або невласного твори.
5
Передайте повідомлення на пейджера. Дуже ретельно підберіть слова. Весь сенс полягатиме саме в них.
6
Відправте своє повідомлення через електронну пошту. Напишіть повідомлення в текстовому редакторі, використовуючи красиві шрифти. Найкраще підійде класичний шрифт з різними завитками. Тут навіть текст вже не буде головним.
7
Відправте повідомлення звичайним листом або кур'єром. На конверті зробіть нестандартну підпис.