Як вибрати розкладачку.

Розкладачка є незамінною річчю на дачі і в будинку. Напевно кожна людина мріє в жаркий день полежати в тіні на розкладачці. Проблема виникає тільки з її правильним вибором. Необхідно відповідально підходити до даного питання.
Інструкція
1
На відміну від простої ліжка, розкладачку можна легко складати і прибирати в шафу. Також вона набагато дешевше, ніж будь-який інший спальний предмет. Однак оцінювати розкладачку необхідно не за ціною, а за якістю.
2
В даний час найбільш доступними за ціною є компактні моделі, які в основному використовуються без матраців. До них відносяться розкладачки, які не мають матраців. Вони не займають багато місця. Варто відзначити, зручність у них саме мінімальне. Їх найкраще використовувати для нетривалого відпочинку.
3
Існують розкладачки, виконані з однією лише тканини. Проблема в тому, що з часом вона провисає, і шви розходяться. Якщо ви вирішили все-таки придбати саме такий спальний предмет, то зверніть увагу на якість швів, а також на матеріал самої тканини. З переваг можна відзначити найменший розмір в складеному вигляді і найменшу вагу. Каркас зазвичай виконується з алюмінію. Такий виріб незамінне для мобільного відпочинку, коли вага і розмір має велике значення.
4
Багато на ринку також і класичних розкладачок. Вони складаються з пружин і тканини. З часом і така розкладачка приходить в непридатність. Це трапляється якщо виробник використовує для виготовлення пружин низькоякісні матеріали. Пружин будуть розтягуватися, а тканина буде провисати.
5
Розкладачки, основою яких є сталеві ламелі, можна віднести до бюджетного варіанту. Вони недорогі. Врахуйте, така розкладачка не зможе забезпечити достатньої жорсткості. З часом буде провисання. Для тривалого відпочинку найкраще купувати розкладачку з дерев'яними ламелями. Краще всього якщо це буде комбінований варіант - натягнута на пружинах тканину і ламелі з дерева. У них хороша жорсткість основи. Якщо також використовувати високий матрац, то можна повністю відчути всі принади комфортного відпочинку.