Як вибрати борошно.

Смачна домашня випічка подобається багатьом. Це красиві пироги, печиво, торти і млинчики. Але для кожного з кулінарних творінь підходить тільки певний сорт борошна. Тому вибирати муку потрібно правильно.
Інструкція
1
Для замісу тіста для булочок, тістечок, тортів і макаронних виробів купите муку вищого сорту. Ця мука є найчистішою і білою. Її частинки мають розмір всього 0,1-0,2 мм і дрібніше, ніж у інших сортів. Незважаючи на свою білизну, ця мука містить мінімальну кількість клейковини, вітамінів групи В, а також мінеральних речовин, оскільки вона виготовляється з самої серцевини пшеничного зерна. Спечені з неї нездобні пироги, як правило, кришаться і не тримають форму.
2
Для приготування кондитерських виробів з несдобного тесту візьміть муку першого сорту. Вона більш багата фосфором і кальцієм, ніж найчистіша борошно вищого сорту і ідеально підходить для приготування будь-яких пирогів і кулеб'як. Дріжджове тісто з такого борошна прекрасно піднімається, воно досить пишне, а випічка з неї довго не черствіє.
3
Якщо хочеться спекти вафлі, чебуреки або млинці, то візьміть муку другого сорту. Саме ця мука містить найбільшу кількість вітамінів і мікроелементів, оскільки вона змолоти з цілісних пшеничних зерен і містить багато корисних речовин містяться в їх оболонці. Але тісто з такого борошна менш пишне і погано піднімається.
4
При виборі борошна для випічки зверніть увагу на дату її помелу. Свіжозмелений мука для приготування кондитерських виробів мало підходить. Краще використовувати ту, після помелу якої пройшло не менше місяця. Якщо з дати помелу борошна пройшло більше трьох місяців, просійте її через сито.
5
Для визначення умов зберігання борошна візьміть невелику щіпку і потріть пальцями. У разі, якщо вона приклеюється до сухим рукам і легко скочується в кульку, то її купувати не слід, так як вона відволожилася. Тісто з такого борошна вийде більш важким, а випічка буде Клеклі. Якісна, правильно зберігалася борошно не залишає слідів на пальцях і приємно пахне свіжо зерном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DmHCi1gp8BI