Як встати вранці бадьорим.

Прокинутися вранці бадьорим і в хорошому настрої може далеко не кожен. Між тим, вже після пробудження можна задати енергійний тон майбутнього дня. Достатньо лише декількох нескладних маніпуляцій, щоб зарядитися бадьорістю з самого ранку.
Вам знадобиться
  • - ароматичні масла;
  • - кава;
  • - диск з музикою.
Інструкція
1
Підготовку до ранкового пробудження почніть ще з вечора. Постарайтеся перед сном прогулятися або виконати комплекс розслаблюючих вправ. За дві години до сну нічого не їжте, щоб вночі організм не витрачав енергію на перетравлення їжі. Добре провітріть спальню: брак кисню також утруднить розслаблення мозку. Якщо ви досить загартовані, можете спати при відкритій кватирці навіть в зимову пору року. Намагайтеся добре висипатися.
2
Застосовуйте ароматерапію. Перед сном вам будуть корисні запахи лаванди, іланг-ілангу, меліси. Ви можете скористатися аромалампою, прийняти ванну з додаванням цих масел або просочити ними саше для постільної білизни. Вранці, навпаки, віддайте перевагу бадьорить запахам. Чудово знімають сонливість ефіри солодкого апельсина, кедра, бергамоту.
3
Після того, як ви прокинулися, постарайтеся посміхнутися і подумати про щось приємне. Якщо після пробудження ви не здатні миттєво зосередитися навіть на хороших думках, заготуйте таку ідею з вечора. Наприклад, подумайте про те, що зараз вип'єте ароматна кава з теплим пирогом, або про красивому платті, яке надягнете на роботу.
4
В якості мелодії будильника встановіть вашу улюблену музику. Якщо є можливість, увімкніть функцію наростання гучності. Різкі звуки, навіть з улюбленого мотиву, можуть бути неприємні. А поступово збільшується гучність змусить вас прокинутися м'яко і ненав'язливо.
5
Створіть ваш ранковий ритуал бадьорості. Після пробудження полежіть кілька хвилин в ліжку, але з відкритими очима. Гарненько потягніться і неквапливо вставайте. А потім приступайте безпосередньо до вашого ритуалу. Це може бути контрастний душ, кава і перегляд ранкових новин. Або комплекс йоги «Привітання сонцю» і стакан свіжовичавленого соку. Робіть свої особисті дії регулярно, і незабаром вони стануть для вас звичним шляхом до бадьорості.
Зверніть увагу
Якщо одна лише думка про ранкову зарядку або пробіжці пригнічує вас, перенесіть тренування на вечірній час. Іноді варто відмовлятися від традицій і стереотипів і прислухатися до власних біоритмам.
Корисна порада
Зробіть що пробуджує самомасаж. Ретельно помасажуйте пальці і мочки вух. Так ви зможете активізувати точки, відповідальні за циркуляцію енергії.