Як засунути яйце в пляшку.

Засунути яйце в пляшку - одна з найпростіших технологій в категорії розіграшів і простеньких фокусів. Існує два способи засунути яйце в пляшку.
Вам знадобиться
  • - Оцет.
  • - Куряче яйце
  • - Сірники
  • - Папір
  • - Свічка
  • - Окріп
Інструкція
1
Для першого способу візьміть звичайне сире куряче яйце і покладіть в концентрований оцет приблизно на 12 годин. Побувавши в оцтової кислоті, оболонка яйця стане м'якою і податливою, схожою на пластилін. Акуратно розкачайте ковбаску з яйця. Ковбаску просуньте в пляшку. Потім, залийте в пляшку чистої холодної води, і яйце прийме колишню форму. Воду згодом можна злити. Яйце обсохнет і стане трохи міцніше.
2
Для другого способу знадобиться варене яйце. Бажано вибирати яйця подрібніше, а пляшки з шийкою ширше. Очистіть яйце від шкаралупи. Підпаліть папірець і киньте її в пляшку. На горлечко пляшки поставте яйце. Палаюча папірець випалить кисень, створюючи вакуум, який і втягне яйце в пляшку. Так само можна нагрівати дно пляшки на невеликому вогні. Тут головне не перестаратися, інакше пляшка може лопнути. Для нагріву денця підійде звичайна свічка. Нагрівайте денце, а яйце так само поставте на горлечко - через деякий час варене яйце провалиться в пляшку.
3
Тепер про спосіб дістати яйце з пляшки. Переверніть пляшку шийкою вниз. Пляшка повинна бути на вазі, щоб було місце для падіння яйця. Зафіксуйте пляшку в цьому положенні. Ні в якому разі не тримайте пляшку руками. На приготовану таким чином пляшку зверху починайте лити окріп. Яйце благополучно видавиться зрослим внутрішнім тиском.