Як видалити настройки Опери.

Видалення налаштувань браузера Опера буває необхідно при перевстановлення програми. Також можна видалити попередні настройки , щоб заново створити свій зручний програмний інтерфейс.
Інструкція
1
При некоректному видаленні програми Opera в системі, в профілі користувача, залишаються деякі її файли, які при подальшій установці можуть відновити колишні настройки .
2
Для того щоб видалити настройки Опери, потрібно коректно видалити програму. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Відкрийте пункт «Установка та видалення програм». Це вбудований апплет Windows. Для побудови списку встановлених програм потрібно якийсь час.
3
Знайдіть в загальному списку програму Opera. Клацніть на кнопку «Видалити» - запуститься деинсталлятор браузера. Натисніть підтвердження видалення і «Ок».
4
Після цього в папці Program Files папка Opera може залишитися, оскільки програма її деінсталяції видаляє тільки файли, записані в спеціальному лог-файлі (файл журналу подій). Ті файли, які залишаються, були створені Оперою після установки програми і в лог-файлі програми видалення вважалися. Видаліть цю папку з вмістом вручну, натиснувши Shift + Delete.
5
Далі вам потрібно видалити папку з настройками. В операційній системі Windows XP ці файли зберігаються на диску C:/Documents and Settings/[імя_вашей_учетной_запісі]/Application Data/Opera/.
6
В операційній системі Windows Vista і Windows 7 настройки знаходяться на диску C:/Users/[імя_вашей_учетной_запісі]/Application Data/Opera/. Виділіть папку Opera і натисніть клавіші Shift + Delete для остаточного видалення. Врахуйте, що при цьому втечуть всі ваші закладки та паролі, тому перед цим збережіть їх. Шлях збережених налаштувань Опери ви можете подивитися, зайшовши в меню «Довідка» (Help) або «Про програму (About Opera)».
7
Після видалення налаштувань перезавантажте комп'ютер. Завантажте нову версію Опери, в якій будуть встановлені настройки за замовчуванням, які ви можете підлаштувати під ті, що вам необхідні.