Як читати файли rar.

Сталося так, що ви, попросивши друга надіслати електронною поштою фотографії, зроблені на вечірці в найближчі вихідні, виявили в листі замість розсипи файлів jpg один, але великий файл з розширенням rar. Це означає, що вам прислали архів. Все, що вам потрібно - це розпакувати його.
Вам знадобиться
  • - програма WinRAR.
Інструкція
1
Відкрийте архів в програмі WinRAR. Це можна зробити, двічі клікнувши лівою кнопкою миші по архіву. Можна, запустивши програму WinRAR зі списку «Усі програми», скористатися поєднанням клавіш Ctrl + O або командою «Відкрити архів» з меню «Файл».
2
Перегляньте вміст архіву rar. Для цього всередині архіву виділіть папку, вміст якої збираєтеся дивитися і натисніть на кнопку «Перегляд», яка знаходиться під головним меню. Можете скористатися командою «Переглянути файл» з меню «Файл». Те ж саме можна зробити за допомогою поєднання клавіш Alt + V.
3
Виділіть файли або папки, які збираєтеся витягти з архіву rar. Якщо ви збираєтеся разархивировать відразу декілька файлів або папок, виділяйте їх лівою кнопкою миші при затиснутою клавіші Ctrl. Якщо вам потрібно виділити підряд велику кількість файлів, виділіть перший з них лівою кнопкою миші, затисніть кнопку Shift і клацніть лівою кнопкою миші по останньому файлу.
4
Вийміть файли з архіву rar. Для цього натисніть на кнопку «Витягнути», яка розташована під головним меню програми. Той же самий результат дасть застосування команди «Витягнути в зазначену папку» з меню «Команди» .В вікні параметрів витягання вкажіть папку, в яку буде вилучатись вміст архіву. Натисніть на кнопку «Показати» і виділіть потрібну папку. Натисніть на кнопку ОК. У зазначеній папці буде створена папка з ім'ям розпаковувати архіви. В неї будуть витягнуті зазначені вами файли .
Корисна порада
Якщо вам потрібно розпакувати весь архів, нічого не вибираючи, клацніть правою кнопкою миші по архіву. В контекстному меню виберіть команду «Витягнути в (далі слідує назва вашого архіву)». В папці, куди збережений архів rar, буде створена папка з тим же ім'ям. В неї буде витягнуто вміст архіва.Проверяйте архіви, отримані з невідомого джерела, за допомогою антивірусу, що встановлений на вашому комп'ютері. Це можна зробити, клікнувши правою кнопкою миші на піктограму архіву і вибравши в контекстному меню команду «Сканувати за допомогою (далі йде назва програми-антивіруса, встановленої на вашому комп'ютері)».