Як зафарбувати синяк.

Іноді ви чіпляєтеся ногою або стегном за кут стола, зачіпаєте рукою гострий кут двері, і ось, вже на наступний день, на забите місце бачите негарний і такий лякаючий синяк . Що ж робити, як вийти з таким на вулицю?
Інструкція
1
При сильному несподіваному ударі підшкірні судини лопаються і кров потрапляє в навколишні тканини. Спочатку це виглядає просто темною плямою, потім перетворюється в синій або ліловий синяк . З часом синець розсмоктується і синяк поступово зеленіє і жовтіє. Сходить повністю він, залежно від структури шкіри, приблизно через 3-4 тижні.
2
Все це час синяк доставлятиме вам деякі незручності. Що ж зробити для його маскування? При сильному ударі відразу ж постарайтеся прикласти до місця удару лід або хоча б рушник, змочений холодною водою. Охолодивши таким чином капіляри, ви припините зайве кровотеча з судин. І надалі темна пляма від витекла крові буде значно менших розмірів.
3
Зменшують розмір гематоми також препарати зі слиною п'явки або вітаміном Р. Так що, якщо у вас в аптечці є такі мазі, обов'язково скористайтеся ними в перші ж хвилини. З народних засобів рекомендують прикладати до удару лист капусти.
4
Якщо врятуватися від синяк а все ж не вдалося, то його необхідно маскувати. Для цього застосуйте основні правила макіяжу.
5
Ваша гематома придбала коричневий відтінок - необхідно використовувати рожевий коректор. Якщо пляма зеленуватого кольору, застосовуйте олівець з червоним відтінком.
6
Після цього підберіть відповідну до кольору шкіри тональну основу. Вона повинна бути більш світлого відтінку, ніж зазвичай і злегка жирною. Потім акуратно все припудріть. Протягом дня доведеться постійно підфарбовувати забите місце. Робіть це акуратно, не натискаючи сильно на судини.
7
Якщо синяк знаходиться на обличчі, то додатково застосовуйте також рум'яна, підберіть тіні, таких відтінків, які будуть не будуть сильно темними, щоб не посилювати ефект і не привертати зайвої уваги до синяк у.
8
Якщо синяк на плечі, то можливо все ж доведеться деякий час походити із закритими руками, щоб не викликати підозрілих поглядів і нетактовних питань.
9
А можна зробити малюнок, тимчасовий татуаж на руці, який нанести саме на синяк . Або просто наклеїти перекладну картинку, яка теж тимчасово врятує положення. І це буде виглядати навіть оригінально.