Як поставити визначник номера.

Абоненти найбільших російських операторів мобільного зв'язку можуть підключити та налаштувати на своєму телефоні послугу під назвою « Визначник номера». Зробити це досить просто, необхідно буде тільки скористатися спеціальним номером або сервісом.
Інструкція
1
Компанія зв'язку «Білайн» пропонує своїм клієнтам активувати послугу за допомогою двох різних номерів. Один з них - це USSD-запит * 110 * 061 #, а другий - безкоштовний номер 067409061. Підключення визначника номера є у даного оператора абсолютно безкоштовним. До речі, для того щоб послуга працювала коректно, все номера у своїй телефонній книзі вказуйте в міжнародному форматі (тобто через +7).
2
Активація послуги « Визначник » користувачам мережі «МТС» завжди доступна через систему самообслуговування абонентів «Інтернет-Помічник». Для того щоб їй скористатися, необхідно відвідати офіційний сайт оператора і вибрати там однойменну графу (вона пофарбована в яскраво-червоний колір, так що сплутати її ще з чим-небудь досить важко). Однак перш ніж ви приступите до активації, отримаєте пароль доступу. З логіном все набагато простіше: замовляти його не потрібно, адже їм виявиться номер вашого телефону. Для отримання пароля необхідно відправити USSD-запит * 111 * 25 # або подзвонити на безкоштовний номер 1118. При використанні запиту ви повинні слідувати тим інструкціям, що будуть з'являтися на дисплеї мобільного телефону, а при дзвінку - тим, що даватиме оператор або автовідповідач. До речі, не забудьте, що встановлюваний пароль обов'язково повинен містити не менше чотирьох і не більше семи цифр. При вході в систему стежте за правильністю введення пароля, інакше ви можете втратити доступ до помічника на 30 хвилин.
3
Якщо ж ви є абонентом оператора зв'язку «Мегафон», то вам не буде потрібно спеціально підключати послугу « Визначник номера». Справа в тому, що вона стане активною відразу ж, як тільки сім-карта пройде реєстрацію в мережі. Правда, такий визначник не допоможе вам встановити номера вхідних дзвінків і повідомлень, якщо у абонента-відправника буде встановлений «Антивизначник номера».