Як створити копію реєстру.

Строго кажучи, створити копію системного реєстру Windows можна лише теоретично, а на практиці цього не роблять. Причина в тому, що реєстр - це не файл і не декілька файлів, це якась віртуальна структура, яка створюється системою при завантаженні ОС на основі набору змінних і їх значень, одержуваних з різних джерел. Однак в Windows передбачений механізм, який дозволяє зберегти, а потім відновити всі налаштування, складові системний реєстр, або обрану їх частину.
Інструкція
1
Відкрийте редактор реєстру Windows. Це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і вибравши у випадаючому контекстному меню пункт «Редактор реєстру». Якщо відображення цієї іконки відключено в налаштуваннях системи, то точно таке ж контекстне меню можна побачити, клацнувши пункт «Комп'ютер» в головному меню на кнопці «Пуск». Крім того, редактор реєстру можна відкрити через стандартний діалог запуску програм, який викликається натисканням сполучення клавіш WIN + R або вибором пункту «Виконати» в головному меню. У полі введення діалогу треба набрати команду regedit і натиснути кнопку «OK».
2
Розкрийте в меню редактора розділ «Файл» і виберіть пункт «Експорт» - таким способом ви відкриєте вікно збереження файлу.
3
Наберіть назву для файлу з поточними установками системного реєстру в поле «Ім'я файлу». Найкраще в назві вказувати дату і час створення копії - так простіше буде розбиратися з резервними копіями, якщо в них виникне необхідність.
4
За умовчанням файл буде збережений в папку «Мої документи», яка знаходиться на тому ж диску, на якому розміщена та операційна система. Якщо ви хочете вибрати більш безпечне місце, зробіть це в випадаючому списку «Папка», вміщеному в самому верху цього вікна.
5
Виберіть один з двох пунктів у секції «Діапазон експорту», вміщеній в лівий нижній кут діалогового вікна. Поставивши відмітку напроти пункту «Обрана гілка» ви зможете вказати потрібний розділ реєстру. Якщо мітка буде виставлена напроти пункту «Весь реєстр», то установки будуть збережені в повному обсязі, без виключень.
6
Натисніть кнопку «Зберегти». Програма створить резервну копію налаштувань системного реєстру і збереже її у файл із заданим ім'ям і в зазначеному вами місці.