Як заробити на собаках.

З появою дорогих порід собак багатьом їх розведення на продаж бачиться хорошим джерелом доходів. Крім того, за собакою потрібен професійний догляд.
Інструкція
1
Заздалегідь приготуйте місце для домашніх вихованців. Подумайте, де вони будуть спати, де ви будете їх вигулювати. Розрахуйте все так, щоб у кожної собаки було особистий простір.
2
Подумайте, чи зможете ви багато часу приділяти тваринам. Пам'ятайте, що дорослу собаку потрібно годувати двічі на день, а цуценят набагато частіше - до 6 разів. Якщо у вас не приватні володіння, розрахуйте свій час так, щоб собаки могли гуляти і дихати повітрям щодня. Завершивши попередні приготування, приступайте до основного.
3
Візьміть пару щенят однаковою породи. Краще від різних батьків, тоді вас не буде переслідувати думка про скоюване инцесте у вашому домі. Якщо ви хочете продавати цуценят максимально великими партіями, заводите відразу кілька особин обох статей. Собаки можуть давати потомство після року. Цей час вам доведеться вкладатися в їх харчування і виховання. Можна завести і дорослих собак, але це теж загрожує наслідками - невідомо чого чекати від НЕ вами вихованої собаки.
4
Приєднуйтеся до клубу любителів цієї породи. Так у вас з'явиться спілкування у відповідних колах. Ви дізнаєтеся про тонкощі розведення цих собак. А коли з'являться щенята, можна буде знайти їм нових господарів через клуб, який напевно, проводить власні рекламні компанії.
5
Розкажіть про нове захоплення своїм знайомим. Викладіть фотографії з домашніми вихованцями в інтернеті. Кумедні історії про собачих будні теж з'являться рекламним ходом з вашого боку. Навряд чи залишаться байдужі до милих тварин. Багато хто, напевно, захочуть взяти собі цуценятко, коли він з'явиться. Пам'ятайте, що сарафанне радіо - найефективніша реклама.
6
Вдосконалюйте своїх собак, водите їх на виставки, нехай вони завойовують нагороди. Батьки-чемпіони - додатковий плюс для потомства. Слідкуйте за зовнішнім виглядом собак. Ніхто не захоче цуценят від неохайних і хворих тварин.
7
Виберіть собі професію ветеринара, щоб допомагати собакам, у яких неміцне здоров'я. Це приносить солідний дохід.
8
Відкрийте салон краси для собак. Собача шерстка потребує професійного догляду, стрижці і різних процедурах. Це теж приносить хороший дохід.
9
Вигулюйте не тільки свою собаку, але і собак знайомих. Це прибуткове заняття, особливо якщо господарі - зайняті, ділові люди, які не можуть проводити з псом багато часу. Заручившись рекомендаціями знайомих, можна розширювати територію охоплення і набирати клієнтську базу.
10
Дресирують собак, якщо відчуваєте, що знаєте про них все. Виховання і навчання собаки - відповідальний момент для господаря. Дуже багато хто віддасть перевагу довіритися професіоналу, а не експериментувати зі своїм вихованцем.
Корисна порада
Будьте в курсі цін на вашу породу собак. Пам'ятайте, що ви розводите їх не тільки заради задоволення, але головним чином для доходу.