Як бути, коли на душі важко.

Деякі люди стикаються з станом, який можна описати, як тяжкість на душі . Залежно від властивостей характеру, воно або швидко випаровується, або постійно повертає до якихось проблем, минулим ситуацій. З'являється більше розчарувань, сумовитих переконань. Є кілька способів, щоб позбутися від цієї напасті.
Інструкція
1
Знайдіть причину небажаного стану. Визначте, не переросло воно в депресію. Для цього ознайомтеся з її основними ознаками. До них відносяться: проблеми зі сном, відсутність апетиту, втома одразу після ранкового пробудження і втрата інтересу до життя. Про депресію можна говорити і у випадку, якщо звичайні справи виконуєте з великими труднощами і важко приймаєте рішення. Все це дає привід для занепокоєння. Депресія - серйозна хвороба, вона не має вікових обмежень.
2
Якщо зазначених ознак немає, швидше за все, проблема вирішувана. Після її усунення тяжкість на душі пропаде. Щоб прибрати причину поганого настрою, постарайтеся точно її визначити і запишіть міркування. Швидше за все, проблема полягає у вашій точці зору. Спробуйте подивитися на ситуацію з боку і усвідомте, що є інший погляд, про який ви можете навіть не підозрювати.
3
Дійте, якщо усвідомили справжню провину. Якщо в результаті міркувань зрозуміли, що допустили помилку, слід визнати і виправити її, навіть якщо пройшло багато часу. Дайте собі шанс зняти з душі тягар. Не бійтеся бути незрозумілим і дійте якомога швидше.
4
Посміхайтеся частіше. Посмішка і щирий сміх знімають навіть сильний стрес. Якщо хтось образив, заспокойтеся, займіться собою. Приділяйте більше часу прогулянкам на свіжому повітрі. Займіться чимось цікавим, але не перевантажуйте себе.
5
Вчіться спілкуватися. Призначте зустріч з друзями, яких давно не бачили. Вибирайте загальні, що піднімають настрій цікаві теми, робіть доречні компліменти і вмійте їх правильно приймати. Уважно слухайте співрозмовника. Нехай у нього залишаться найкращі враження про вас.