Як провести другий день весілля.

Весілля - один з найбільш незабутніх і неповторних днів у житті будь-якої людини. Тому хочеться, щоб все пройшло по вищому розряду. Але, крім першого дня весілля , існує ще й другий, і він точно по веселощам не повинен відставати від першого.
Інструкція
1
Починайте програму другого дня приблизно так само, як і сценарій першого. Гостям необхідно повідомити, де їх будуть чекати і в який час. Організатори зобов'язані з'явитися раніше і підготувати все до приходу гостей і молодят: музику, реквізит для конкурсів та ігор, оформити приміщення.
2
Продумайте те, чим можна зайняти присутніх гостей. Можна запропонувати відеоматеріали, зняті напередодні або фотовиставку з кадрами на ту ж тему. Організуйте перевірку слуху, пам'яті, вестибулярного апарату з подальшим похмеленіем-лікуванням. Пізніше - повторний огляд і перевірка результативності леченія.Молодожени можуть з'явитися раніше гостей і виступати в ролі зустрічаючих, або пізніше, але тоді можна влаштувати зустріч, як мінімум оплесками.
3
Необхідно розписати сценарій, не забуваючи про танці та пісні. Доречні конкурси на перевірку того, як молоді справлятимуться з домашнім господарством. По закінченні вручити їм атестат з відмінними оцінками з предметів, що відповідають за ведення хозяйства.На другий день можна з'ясувати, хто буде у молодих первістком. Треба приготувати двох пупсиков та одяг рожевого та блакитного кольору. Необхідно витягнути досить одягу, щоб пупсик був одягнений. Якщо більше дістануть одягу блакитного кольору, то буде хлопчик, рожевого - дівчинка. Існує звичай посадки саджанця дерева молодими, що символізує любов і зростання її з часом. Якщо свято організований будинку, можна символічно саджанець посадити в горщик, а потім поставити його на сонячне место.Атрібутом другого дня, безсумнівно, є ряджені.
4
Можна використовувати варіант проведення весілля у формі активного відпочинку. Зробіть виїзд на базу відпочинку або за місто. Якщо подія відбувається взимку, то це може бути катання на санках, лижах, сноуборді. А якщо влітку, то можна сходити в пейнтбол клуб. Це захоплююче, екстремальне розвага.
5
Організуйте похід в сауну або лазню. Парилка і басейн знімуть напругу після першого дня весілля , а друзі будуть обсипати молодих побажаннями вічної любові і новими поздоровленнями.
6
Можете вибратися на природу, і це не залежить від пори року. Костер, пісні, шашлики допоможуть зігрітися і провести прекрасний день . Тут теж можна влаштувати ігри та конкурси, а нічне зоряне небо навіє романтизму. Всю ніч можна гуляти близько річки або озера і визнаватися в любові.
7
Організуйте карнавал любові. Зробіть маскарад. Гуляти, так гуляти. Можна вбратися в костюми, насолодитися своєю закоханістю. А може це буде тематичний вечір, на якому всі підготують якусь сценку з реального життя молодят. Або танцювальний марафон, де можуть відірватися і гості, і винуватці торжества. У перший день молодим зазвичай не вдається погуляти.
8
Якщо є можливість без нічого подорожувати на яхті або катері, то не відмовляйте собі в цьому задоволенні.