Як вирізати відео з гри.

Крім динамічного геймплея і барвистою графіки, багато ігри привертають користувачів наявністю численних реалістичних відеовставок. Разом із записами геймплея фанати використовують подібні фрагменти для створення художніх роликів за мотивами ігри . Коли ігрове відео розташоване в файлах відкритих форматів, його легко використовувати. Але коли це не так, залишається тільки вирізати відео з ігри за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - програма fraps;
  • - клієнт гри;
  • - підключення до інтернету (у випадку з онлайн-грою).
Інструкція
1
Запустіть клієнт ігри . Якщо вона запускається програмою-лаунчером, то спочатку запустите цю програму. Дочекайтеся закінчення перевірки наявності і можливо, установки оновлень. Натисніть на кнопку запуску клієнта. Дочекайтеся його завантаження і введіть свої облікові дані. Виберіть, якщо це необхідно, ігровий сервер і потрібного персонажа або юніта.
2
Запустіть програму fraps. Якщо раніше в процесі попередніх запусків в додатку була включена опція Start Fraps minumized, то розгорніть його з системного лотка.
3
Налаштуйте параметри роботи fraps. Переключіться на вкладку Movies. Натисніть кнопку Change, розташовану правіше написи Folder to save movies in. У діалозі виберіть папку, в яку буде збережено відео. Клікніть мишею по текстовому полю Video Capture Hotkey. Натисніть клавішу, якій буде активуватися і відключатися запис відео. Встановіть у включений стан перемикач Full Size. Виберіть значення частоти проходження кадрів відео шляхом активації одного з перемикачів з текстом виду "x fps".
4
Візьміть відео з ігри . Згорніть fraps. Перейдіть у вікно ігри . Почніть захоплення відео, натиснувши гарячу клавішу, визначену в третьому кроці за допомогою поля Video Capture Hotkey. Здійсніть в грі дії, необхідні для початку про ігри вания потрібного відео. Дочекайтеся закінчення про ігри вания відео. Ще раз натисніть гарячу клавішу, щоб зупинити відеозахват.
Корисна порада
Перед тим як запускати в грі відео, відключіть висновок значень актуального кількості проходження кадрів, натиснувши кілька разів клавішу, зазначену на вкладці FPS в поле Overlay Display Hotkey. При захопленні відео в результуючих ролик можуть увійти небажані фрагменти (наприклад, кадри, що відображають дії по запуску відео). В цьому випадку можна просто обрізати відео в програмі VirtualDub.