Інгаляції з мінеральною водою: Як робити їх правильно.

При лікуванні кашлю необов'язково користуватися медикаментозними засобами. Інгаляції з мінеральною водою розріджують мокротиння, що скупчилася в бронхах, і швидко виводять її назовні, сприяючи одужанню.
Інструкція
1
Перевага такого способу лікування кашлю полягає в тому, що не потрібно покупка дорогих і далеко не нешкідливих препаратів. Ризик виникнення алергічної реакції при проведенні інгаляцій з мінеральною водою прагне до нуля. Виключено системний вплив на організм, вдихайте пари потрапляють відразу в бронхи. Ну і самим головним достоїнством даного методу є можливість проводити лікування в домашніх умовах. Процедуру можна організувати в будь-який зручний час, а ефект від неї буде не гірше, ніж якби вона проводилася в умовах фізіотерапевтичного кабінету.
2
Для лікування можна використовувати будь-яку лужну мінеральну воду, наприклад, «Боржомі» або «Нарзан». Відмінного ефекту можна домогтися, якщо взяти для інгаляцій «Єсентуки» (№4 або 17) .Перелейте вміст пляшки в стакан і дайте відстоятися рідини протягом двох-трьох годин. Щоб гази швидше вийшли, помішуйте воду ложкою.
3
Якщо у вас є інгалятор, проведіть процедуру з його допомогою. В даному випадку не потрібно ніяких приготувань. Залийте в резервуар приладу 4-5 мл негазованої мінеральної води і протягом трьох хвилин дихайте випарами. Проводите процедуру кожні чотири години. Бажано на період лікування утриматися від прогулянок. Прийом їжі до і після інгаляції протипоказаний (краще витримати інтервал не менше години).
4
Відсутність інгалятора не є перешкодою для проведення процедури. Стакан негазованої мінеральної води нагрійте до 45-50 градусів і, накрившись рушником, вдихайте пари. Завдяки цьому, пар буде спрямовуватися в дихальні шляхи, а не розсіюватися по всьому приміщенню. Частота і тривалість процедури та ж, що і при використанні інгалятора.
Зверніть увагу
Перед проведенням інгаляцій відвідайте лікаря. Він повинен виключити пневмонію та набряк легенів, при яких дані процедури протипоказані.