Як перейти в режим DOS.

Режим MS-DOS зазвичай використовується при неможливості запуску програми стандартними способами. Цей режим дозволяє зробити налаштування параметрів програми вручну.
Інструкція
1
Натисніть і утримуйте Ctrl при завантаженні операційної системи для входу в меню завантаження.
2
Оберіть режим command promt only для входу в режим MS-DOS. Проведіть настройку параметрів потрібної програми для відображення в режимі MS-DOS.
3
Вкажіть потрібну програму і викличте меню, що випадає додатки правим кліком миші на ярлик програми для налаштування параметрів.
4
Виберіть пункт «Властивості» і перейдіть в «Програма».
5
Оберіть розділ «Додатково» і підійміть прапорець на полі «Заборонити програмами на основі MS-DOS виявляти Windows» та натисніть кнопку OK для виконання команди.
6
Запустіть обрану програму подвійним кліком миші на ярлик програми. У разі відмови роботи виконайте такі дії.
7
Викличте службове меню потрібної програми подвійним кліком миші на ярлик програми і виберіть «Властивості» в спадному меню.
8
Перейдіть в пункт «Програма» і вкажіть розділ «Додатково».
9
Підніміть прапорець на полі «В режимі MS-DOS» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
10
Натисніть кнопку «Задайте нові налаштування MS-DOS» для вибору нових параметрів відображення обраної програми за допомогою рядків Config.sys і Autoexac.bat.
11
Створіть новий файл з ім'ям Dosstart.bat в каталозі Windows для додавання необхідних компонентів кожної програми, запущеної в режимі MS-DOS. Всі нові драйвери або компоненти програм повинні додаватися в цей файл.
12
Натисніть кнопку «Налаштування» для вибору потрібних параметрів відображення програми і вкажіть обрані значення.
13
Натисніть кнопку OK для застосування змін.
14
Переконайтеся в тому, що у створеній системою при запуску режиму MS-DOS рядку Config.sys, варто значення DOS = SINGLE, для вибору запуску в режимі MS-DOS.
15
Переконайтеся в тому, що в останньому рядку розділу Autoexec.bat стоїть значення: REMREM The following lines have been created by Windows.REM Do not modify them.CD <шлях до потрібної програмі> CALL <ім'я програми> WIN. COM/WXПоследняя рядок тут необхідна для запуску звичайного перезавантаження Windows після виконання завдань обраної програми в режимі MS-DOS.
Зверніть увагу
При неможливості завантаження стандартної конфігурації Windows після роботи в режимі MS-DOS введіть значення win/w в поле командного рядка.
Корисна порада
Рядки Config.sys і Autoexac.bat створюються системою автоматично.