Як вибрати джакузі.

Практично всі люди, сидячи на роботі, мріють після відправитися додому і зануритися в теплу ванну. Ця мрія може стати реальністю. Потрібно тільки відправитися в магазин і придбати хорошу ванну джакузі . Існують певні критерії вибору.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на матеріал. Саме він має величезне і першорядне значення. На даний момент гідромасажні ванни виготовляються з акрилу і чавуну. Якщо ви вирішили придбати чавунну ванну джакузі , то пам'ятайте, незважаючи на те, що вона володіє безліччю достоїнств, у неї є вельми серйозні недоліки. Наприклад, у цієї ванни велика маса, що призведе до проблем при установці. Найчастіше можна зустріти чавунні ванни в одному класичному варіанті - круглі. Жорсткий каркас не допускає різного роду деформацій. Таке джакузі добре тримає необхідну температуру довгий час.
2
Часто люди набувають гідромасажні ванни з акрилу. Вона також добре утримує температуру води. Врахуйте, пластик, яким виступає акрил, потребує жорсткого каркасі для установки. Тому можуть виникнути додаткові труднощі при монтажі. Акрилова ванна джакузі може бути самою різною і химерної форм, фактури, забарвлення. Ви можете з її допомогою втілити в реальність більшість своїх дизайнерських фантазій.
3
Далі потрібно звернути увагу на розмір гідромасажної ванни. Джакузі необхідно підбирати за розміром приміщення, в якому воно буде розташовуватися. Також тут варто врахувати, чим більше ванна, тим вище буде її вартість.
4
У наші дні можна зустріти джакузі самих різних форми. Любитель незвичайного інтер'єру може знайти для себе все, що задовольнить його бажанням і потреби. Зустрічаються незграбні і звичайні гідромасажні ванни. У них може бути сама різна величина і розмір. Дані показники впливають тільки на місткість. Будь гідромасажна ванна проектується з урахуванням всіх анатомічних особливостей. Людина в ній може розслабитися і отримати задоволення.
5
Джакузі може мати додаткову підсвітку. Вона створить ефект хромотерапії. Також часто встановлюють пристрій для ультразвукового масажу. У поєднанні з гидромассажним ефектом, який надає джакузі , цей пристрій дозволяє впливати сильніше на тіло людини.