Як створити файл блокнотом.

Блокнот - це програма в операційній системі Windows, призначена для створення текстових файлів з розширенням ".txt", що не мають чіткого форматування (наприклад, настройка абзацу, відступу, розміру сторінки і т. д.). Текстові файли для блокнота можна створювати декількома способами.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Щоб створити текстовий файл через Блокнот необхідно для початку відкрити саму програму. Для цього викличте меню Пуск. У ньому наведіть курсор миші на рядок "Все програми" і в меню виберіть рядок "Стандартні". У списку стандартних програм клацніть по рядку "Блокнот" один раз лівою кнопкою миші.
2
Після запуску програми перед вами з'явиться вікно Блокнота з порожнім текстовим файлом, який можна відразу змінювати, як вам це необхідно (набирати потрібний вам текст або копіювати його з інших текстових файлів ).
3
Якщо вам потрібно створити порожній файл з розширенням ".txt", то у вікні Блокнота натисніть кнопку "Файл", що знаходиться в верхньому лівому куті екрану. В меню оберіть рядок "Зберегти". Перед вами відкриється вікно збереження файлу, в якому необхідно вказати директорію розташування, ім'я файлу і його формат. Після визначення всіх необхідних вам даних про фото натисніть кнопку "Зберегти".
4
Створити файл Блокнота можна й іншим способом. Для його реалізації відкрийте потрібну вам директорію, в якій повинен знаходитися майбутній текстовий файл. Потім клацніть по будь-якому порожньому місцю в обраній папці правою кнопкою миші один раз. У меню, вибору дій наведіть курсор на рядок "Створити". В випливаючим списку типів файлів виберіть рядок "Текстовий документ". Після цього в обраній вами папці з'явиться текстовий файл з розширенням ".txt", який одразу можна перейменувати. Для зміни даного файлу просто клацніть по ньому двічі лівою кнопкою миші.
Корисна порада
При копіюванні готових текстових документів в Блокнот форматування файлів автоматично забирається. При цьому зберігається лише сам скопійований текст і розбивка його на абзаци.