Як розвинути рівновагу.

Для розвитку рівноваги необхідно виконувати комплекс вправ, займатися спортивними і рухливими іграми. Час, відведений на ці заняття, має становити 90 хвилин 3-4 рази на тиждень.
Інструкція
1
Встаньте, стопи розташуйте на одній лінії (права перед лівою), руки на поясі. Стійте 20 секунд. Потім виконайте цю вправу з закритими очима.
2
Ноги разом, руки на поясі. Підніміться на носки, стійте 15 секунд.
3
П'яти і шкарпетки разом. Руки на поясі. Очі закриті - стійте 20 секунд.
4
Руки на поясі. Підніміться на носку правої ноги, ліву ногу зігніть і підніміть вперед. Стійте 15 секунд.
5
У стійці на носках (ноги разом) виконайте п'ять нахилів тулуба вперед до горизонтального положення. 1 нахил виконуйте протягом 1одной секунди.
6
У стійці на носках (ноги разом) нахиліть голову до межі тому. Стійте 15 секунд.
7
Стоячи на носку правої ноги, руки на поясі. Виконайте 6 махових рухів лівою ногою вперед і назад (з повною амплітудою руху).
8
Стоячи на носках, виконайте 10 швидких нахилів голови назад.
9
Підніміться на носку правої ноги, ліву зігніть і підніміть вперед. Голову до межі нахиліть назад і закрийте очі - стійте 5 секунд.
10
Однією витягнутою рукою виробляєте плавні вільні обертання перед грудьми, другий одночасно очерчивайте рівнобедрений трикутник.
11
Сядьте. Руки на рівні грудей зігнуті в ліктях долонями донизу. Однією рукою виробляєте обертання в ліктьовому суглобі за годинниковою стрілкою, другий - проти.
12
Встаньте, витягнутої вперед рукою описуйте круги за годинниковою стрілкою, в той же час пензлем цієї руки очерчивайте круги проти годинникової стрілки. Вправа виконуйте правильно, без ривків. Руку при цьому не згинайте в ліктьовому суглобі.
13
Прекрасним засобом розвитку рівноваги є також заняття гімнастикою на таких снарядах, як перекладина, бруси, стрибки через коня або козла, катання на велосипеді, метання тенісного м'яча, гранати, сніжків, предметів у ціль.