Як побудувати міні лазню.

Досить багато людей в даний час мріє про власну бані. Побудувати її не так вже й складно. Головне - мати потрібні матеріали і деякі навички з області будівництва. Отже, як же побудувати баню своїми руками?
Інструкція
1
Для початку потрібно відзначити, що фундамент під баню повинен бути міцним. Його потрібно закладати на глибину промерзання. Важка стіна з каменю, червоної цегли і бетону повинна бути зведена на стрічковому фундаменті. Його можна зробити з бутового каменю, цегли червоного, добре обпаленої або залізняку, бетону. Вкрай не рекомендується використовувати для кладки фундаментів червоний щілинний, а також силікатна цегла. Відзначимо - дерев'яний фундамент також краще не використовувати, оскільки він швидко руйнується.
2
Зводити фундамент потрібно на 0,5 метра вище рівня землі. Верх потрібно обов'язково вирівняти. Для цієї мети використовується цементний розчин складу 1: 3. Після вирівнювання цементного розчину необхідно його добре просушити. Потім на нього зверху укладається на мастику гідроізоляція. Вона складається з двох шарів толю або руберойду. З гідроізоляції можна зводити стіни з будь-якого матеріалу. Якщо ви вирішили звести стіни з цегли або бетону, то врахуйте - товщина їх повинна бути більше 51 сантиметри. Якщо ж ви зводите дерев'яну баню , то діаметр колод повинен бути більше 20 сантиметрів. Можна використовувати тільки сухе повністю ошкуренное і не гниле дерево. На ньому також не повинно бути слідів поразки жуками-древоеда.
3
Кам'яні та цегляні стіни володіють великою міцністю. Однак вони досить холодні. Справа в тому, що після охолодження і нагрівання відбувається виділення конденсату. На таких стінах постійно будуть з'являтися патьоки води. У дерев'яних стін такого недоліку немає. Вони можуть швидко нагріватися, тому конденсат не встигає утворитися. Якщо використовується суха деревина, то конденсат відразу вбирається в неї.
4
Перекриття можна зробити з будь-якого матеріалу. Найкраще підходить для цієї мети деревина. Використовуйте дошки, пластини і горбилі. З потрібно заздалегідь прострогать з лицьового боку, прооліфити, висушити і зафарбувати олійною фарбою за два-три рази.