Як порахувати арккосинус. Як перевести в аrcos на калькуляторі.

арккосинуса - це тригонометрическая функція, зворотна функції косинус. Аргумент цієї функції може приймати значення, що починаються з -1 і закінчуються на +1. Цей діапазон називають «областю визначення» функції, а її «областю значень» є діапазон від нуля до числа Пі (в радіанах), що відповідає діапазону від 0 ° до 180 °. Тобто ви можете обчислювати тільки арккосинус чисел, які не виходять за межі діапазону від -1 до +1 і отримаєте результат, який буде лежати в діапазоні від 0 ° до 180 °.
Інструкція
1
Запам'ятайте деякі значення арккосинуса, якщо вам доводиться повертатися час від часу до його обчисленню: - арккосинус від -1 дорівнює числу Пі (в радіанах), що відповідає 180 °; - арккосинус від -1/2 дорівнює 2/3 числа Пі або 120 °; - арккосинус від 0 дорівнює половині числа Пі або 90 °; - арккосинус від 1/2 дорівнює 1/3 числа Пі або 60 °; - арккосинус від 1 дорівнює нулю, як у радіанах, так і в градусах;
2
Скористайтеся вбудованими калькуляторами пошукових систем Google або Nigma, якщо треба отримати результат розрахунку арккосинуса в радіанах. Для цього достатньо ввести відповідний пошуковий запит - наприклад, для обчислення цієї функції від числа 0.58 наберіть в полі пошуку «арккосинус 0.58» або «arccos 0.58».
3
Порахуйте значення арккосинуса за допомогою програмного калькулятора ОС Windows, якщо результат потрібен в градусах. Відкрити його можна через головне меню системи на кнопці «Пуск» - шукайте посилання «Калькулятор» в секції «Службові», яка поміщена в підрозділ «Стандартні» розділу «Всі програми».
4
Використовуйте науковий або інженерний варіант інтерфейсу калькулятора, так як в відкривається за замовчуванням звичайному варіанті тригонометричних функцій немає. Відкрийте розділ «Вид» в меню програми і виберіть відповідний рядок.
5
Введіть числове значення, арккосинус якого потрібно знайти, а потім поставте позначку в чекбоксі, позначеному написом Inv. Ця позначка інвертує всі тригонометричні функції, розміщені на керуючих кнопках калькулятора. Тому, коли ви клацніть кнопку з написом cos, калькулятор застосує до зазначеного вами числу функцію арккосинус.
6
Результат за замовчуванням ви отримаєте в градусах, але при необхідності можна задати інші одиниці виміру (радіани і гради), поставивши відмітку у відповідному полі інтерфейсу калькулятора.