Як поставити акумулятор.

Автомобільний акумулятор є одним з важливих агрегатів автомобіля, так як саме від нього подається початковий імпульс на стартер для того, щоб автомобіль завівся. І тому для усунення небажаних пригод в майбутньому встановлювати акумулятор необхідно, враховуючи певні правила.
Інструкція
1
Для початку перевірте акумулятор ву батарею на справність і герметичність (можна не перевіряти, якщо акумулятор новий).
2
Потім поставте акумулятор на піддон, розташований під капотом автомобіля (на деяких автомобілях виробники передбачають для акумулятор а інші місця, наприклад, під задніми сидіннями). Ставте батарею так, щоб мінусова і плюсова клеми акумулятор а були близько до мінусової і плюсового контактам автомобіля відповідно. Зазвичай акумулятор ная батарея ставиться "мінусом" направо, тобто до передка автомобіля.
3
Після установки акумулятор а на піддон накиньте клеми на контакти і перевірте автомобіль на наявність де-небудь замикання.
4
Якщо замикання ніде немає, то туго затягніть клеми на контактах акумулятор а. Для цього ключем «на 10» закрутіть болти, наявні на клемах, утримуючи розташовані на зворотному боці гайки таким же ключем.
Зверніть увагу
Якщо при постановці акумуляторної батареї десь відбувається замикання, то це означає, що акумулятор підключений неправильно або ж десь в проводці є ушкодження. Не плутайте замикання з роботою реле-переривників. Якщо звук нагадує клацання, це означає, що якась система автомобіля включена (наприклад, двірники, фари, світло в салоні і т.д.). Тому перед установкою акумулятора потрібно перевірити, чи виключені всі системи.
Корисна порада
Затягуйте клеми туго, інакше контакт пропаде і стартеру не вистачить потужності, щоб завести автомобіль.Еслі вам потрібно просто відключити акумулятор, то можна лише послабити і скинути мінусову клему.