Як зробити хард ресет asus.

Хард ресет (англ. Hard Reset - жорстка перезавантаження), повернення операційної системи пристрою в стан, який був при покупці. Хард ресет застосовується в комунікаторах і інших подібних пристроях, коли вони перестають завантажуватися або проявляють ознаки нестабільної роботи програмного забезпечення - повільно "розуміють", не підключаються до мережі і т.д.
Інструкція
1
По-перше, врахуйте, що при жорсткій перезавантаженні пристрою будуть знищені всі ваші "придбані" файли, програми і т.д. Тому подбайте про те, щоб ви могли їх відновити після Hard Reset, тобто збережіть на будь-який носій поза комунікатора.
2
Якщо у вас є карта пам'яті, дістаньте її з комунікатора. В документації на пристрій може бути написано, що з картою пам'яті нічого не робиться при жорсткій перезавантаженні, але краще не ризикувати. Хоч і рідко, але бувають випадки втрати даних на карті. А дістати її і вставити назад - це недовго.
3
В інструкції на комунікатор знайдіть комбінацію клавіш, які потрібно натиснути, щоб відбулася жорстка перезавантаження. У кожної моделі пристрою ці комбінації свої, крім того, пристрої та їх прошивки постійно оновлюються. Якщо ви не можете знайти ці комбінації в інструкції або що нерідко буває, не можете знайти саму інструкцію, то набравши в будь-якому пошуковику точну назву вашої моделі (наприклад, Asus P535) і Hard Reset ви легко відшукаєте потрібне сполучення.
4
Натисніть відповідну комбінацію - відбудеться жорстка перезавантаження вашого пристрою. При цьому оновляться всі файли операційної системи із спеціальної області пам'яті всередині комунікатора.
5
Якщо після натискання необхідних клавіш перезавантаження не відбувається, то причин може бути дві: - прошивка вашого комунікатора з якоїсь причини відрізняється від стандартної - тоді шукайте інформацію про цю прошивці, - улаштування несправне фізично - в цьому випадку самі ви нічого не зробите, тому несіть комунікатор в ремонт.
6
Як правило, жорстка перезавантаження "лікує" комунікатор, а якщо й вона не допомагає, швидше за все, програмне забезпечення тут не причому, причина ваших проблем інша. Якщо після Hard Reset комунікатор заробив нормально, не поспішайте відразу відновлювати всі програми, які на ньому були. Проблема могла виникати і через якийсь із них. Відновлюйте програми по одній і слідкуйте за роботою пристрою, щоб помітити винуватицю проблем.