Як зробити новий icq номер.

Номер icq, так званий uin, можна отримати зареєструвавшись у сервісі. Реєстрація може проходити різними шляхами, проте в будь-якому випадку вона залишається безкоштовною і доступною кожному.
Інструкція
1
Класичний спосіб створення нового icq номера - реєстрація на офіційному сайті сервісу. Для цього зайдіть на сторінку реєстрації для користувачів з Росії, розташовану за адресою https://www.icq.com/join/ru, і вкажіть свій логін, який буде видно контактам, адресу електронної пошти, необхідний для підтвердження реєстрації, пароль свого облікового запису (двічі, щоб уникнути неправильного вводу), стать і дату народження (для того, щоб визначити що ви старше 13 років). Після цього введіть код захисту від автоматичної реєстрації (капчу) і натисніть кнопку "Реєстрація". Зайдіть в поштову скриньку, адреса якого ви вказали при реєстрації та пройдіть за посиланням з листа від адміністрації ICQ для верифікації аккаунта.
2
після підтвердження скачайте і встановіть офіційний клієнт ICQ (за посиланням http://ftp.icq.com/pub/ICQ7/install_icq7.exe). Запустіть програму і введіть у вікні підключення адреса e-mail, зазначений вами при реєстрації, і пароль. Почекайте деякий час, поки програма підключиться до сервера. Дізнатися отриманий номер icq можна, відкривши власну анкету ("Інфо про контакт"). Він може використовуватися для входу в ICQ поряд з адресою електронної пошти, або замість нього, якщо ви використовуєте сторонні клієнти. Також даний номер є вашим унікальною адресою в ICQ, який ви можете залишати іншим людям для зв'язку з вами за допомогою даного протоколу.
3
Отримати номер також можна на величезній кількості сторонніх сайтів, що роздають раніше зареєстровані номера (як правило за перегляд реклами на даному сайті), а також на порталі Rambler.ru, який має офіційну угоду з ICQ. Створити обліковий запис також можна, натиснувши відповідну кнопку в офіційному клієнті, а також з програм сторонніх розробників (хоча останнім часом в сторонніх клієнтів ця функція не передбачається).
ICQ - поширена програма для спілкування. Вона дозволяє знайти своїх старих і нових друзів, висилати їм вітальні листівки, грати, відправляти безкоштовні SMS на номера деяких операторів, вставляти своє фото і міняти стиль оформлення в програмі.
Інструкція
1
Увійдіть на офіційний сайт ICQ. На головній сторінці вгорі праворуч є в меню вкладка «Реєстрація ICQ». Натисніть на цю вкладку. Перед вами з'явиться анкета. Заповніть всі її поля: «Ім'я», «Прізвище», «Адреса електронної пошти», «Пароль з його підтвердженням», «Дата народження» і «Пол».
2
Введіть показання символи на картинці в рядок «Захист від роботів». Якщо їх не дуже добре видно, то оновіть зображення, натиснувши на 2 стрілочки поряд, щоб з'явилися інші символи. Натисніть внизу на кнопку «Реєстрація».
3
Завершіть процес реєстрації. Для цього увійдіть на свою адресу електронної пошти, яку ви вказали в анкеті. Клацніть на відправлену вам у листі посилання. Увійдіть в програму ICQ, якщо вона встановлена у вас на комп'ютері. Достатньо лише клікнути напис «Запустити ICQ», що знаходиться на сторінці, на яку ви пройшли по посиланню.
4
Скачайте нову версію ICQ, якщо у вас її немає на комп'ютері. Натисніть на вкладку «Завантажити зараз» на тій же сторінці. Далі знову клацніть мишкою по напису «Завантажити». Збережіть програму і встановіть на свій комп'ютер.
5
Зайдіть в програму ICQ, встановлену на комп'ютері. Введіть адресу електронної пошти та пароль, які ви написали в анкеті при реєстрації. Тепер в меню, яке розташоване вгорі вікна програми, знайдіть вкладку «Профіль». Там ви побачите інформацію про себе, в тому числі свій номер ICQ, який ви можете вводити як логін і передавати своїм друзям для їх додавання в ваш список контактів.
6
Цю програму можна зберегти і на телефон. В меню встановленої на комп'ютері ICQ клікніть на рядок «Скачати ICQ для телефону» або внизу вікна на іконку «мобільний телефон». Введіть в поле свій номер телефону, на який прийде безкоштовне SMS з посиланням. Перейдіть по посиланню і встановіть програму на телефон, дотримуючись інструкції. Для входу в неї наберіть номер ICQ і пароль.