Як пов'язати горловину.

Акуратно пов'язана горловина - чи не найважливіше в в'язанні джемпера. Як пов'язати горловину, розповість ця інструкція.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці
  • - голка
Інструкція
1
Кількість петель, які необхідно закрити для вив'язування горловини, зазвичай вказується в схемі в'язання. Однак щоб край був рівним, а не ступінчастим, закривати петлі потрібно таким чином: в 1 ряду петлі протягуються одна через іншу. У 2-му і наступних рядах 1-шу петлю потрібно не провязивать, а зняти як при виворітному в'язанні. Потім 2-у петлю провязать і протягнути через неї зняту петлю.
2
Край горловини розділити на ділянки довжиною 10см і на кожному набрати кількість петель в залежності від щільності в'язання (тобто стільки, скільки потрібно для того, щоб зв'язати 10см обраним узором), плюс 3-4 петлі. Для в'язання бейки гумкою 2х2 (2 лицьових, 2 виворітних) кількість петель має бути кратним 4.
3
Зв'язати бейку подвійної ширини, петлі вільно закрити. Нитка обрізати, залишивши кінець довжиною, рівній потрійний довжині краю горловини. Бейку скласти вдвічі, відвернувши всередину, і приколоти. Закритий край бейки пришити до краю горловини.