Як встановити тахометр.

Крутить момент, потужність, споживання палива двигуном у великій мірі залежать від частоти оборотів коленвала двигуна. Тахометр - прилад, що дозволяє водієві автомобіля відстежувати в реальному часі поточні параметри оборотів коленвала. Цей прилад встановлений не на всіх моделях автомобілів. Залежно від моделі тахометр може бути підключений до електросхемі автомобіля декількома способами.
Вам знадобиться
  • тахометр електромеханічний або електронний, часовий механічний тахометр
Інструкція
1
Більшість таких приладів визначають обороти двигуна по кількості імпульсів в системі запалювання. При підключенні до різних систем запалювання (контактної, контактно-електронної, безконтактної електронної) застосовується різні способи реєстрації цих імпульсів.
2
Для установки електромеханічного тахометра в автомобіль з контактною системою запалення підключіть мінусовий висновок до «маси» автомобіля. Плюсової провід живлення підключіть до тієї клеми в замку запалювання, на яку подається напруга при включенні системи запалювання. Сигнальний провід підключіть до тієї клеми котушки запалювання, до якої підключений переривник трамблера. На цій клеми, при обертанні коленвала двигуна, формуються імпульси певної форми. Ці імпульси реєструються тахометром і по них він визначає поточні обороти двигуна.
3
Для підключення електронного тахометра підключіть його висновки харчування так само, як описано вище. Сигнальний провід такого тахометра підключіть до спеціальної металевої майданчику, закріпленої на високовольтному проводі. Залежно від пристрою тахометра ця площадка кріпиться на центральному високовольтному проводі або на тому, який йде від роздавальника трамблера до 1 циліндру двигуна. Ретельно заізоліруйте цей майданчик, простежте, щоб вона не стосувалася «маси» автомобіля. Точне місце кріплення сигнального проводу визначте, прочитавши інструкцію до встановлюваного приладу.
4
Після установки і підключення тахометра перевірте точність його показань. Заведіть двигун автомобіля. Встановіть його обороти в межах 2500 об/хв. Через спеціальний подовжувач торкніться осі храпового механізму на коленвале двигуна датчиком годинного механічного тахометра. Вважайте його свідчення. Вони не повинні відрізняться від показань встановленого тахометра більш ніж на 5%. Перевірте таким чином правильність показань встановленого тахометра на різних оборотах двигуна.