Як змайструвати костюм.

Напевно ви пам'ятаєте, як колись давно зимовими вечорами ваша мама чи бабуся майструвала для вас карнавальний костюм на шкільну ялинку або новорічний ранок в дитячому саду. В умовах тодішнього дефіциту роздобути плаття снігуроньки або плащ мушкетера було практично неможливо, але тим цікавіше і оригінальніше виходили саморобні вбрання. Незважаючи на те, що сьогодні ви легко зможете придбати будь маскарадний костюм , спробуйте змайструвати його самі, і у вашого малюка буде найкрасивіший і яскравий костюм .
Вам знадобиться
 • - старий одяг;
 • - тканина;
 • - нитки;
 • - ножиці;
 • - голки;
 • - папір;
 • - фольга;
 • - клей;
 • - фурнітура;
 • - блискітки;
 • - паєтки;
 • - стрічки;
 • - грим.
Інструкція
1
Перш ніж братися за ножиці і голку, визначитеся з тим, в чиєму образі ваше чадо постане на святі. Якщо ваша дитина ще малий, є сенс запропонувати йому свій варіант. Наприклад, це може бути яка-небудь тварина (левеня, заєць, бджола) або іграшка (петрушка, лялька). Старшому дитсадівцями або школяру не доведеться придумувати костюм . Він, швидше за все, задумав його ще пару місяців тому. Правда тут є шанс, що вам доведеться відбиватися від створення костюм а людину-павука або Шрека.
2
Отже, після того як герой обраний, варто накидати приблизний ескіз його костюм а. Якщо це якийсь відомий мультиплікаційний персонаж, знайдіть його зображення і розгляньте його. Подумайте, чи є щось з елементів костюм а у вашій шафі. Можливо, ви зможете знайти відповідний одяг, яку потрібно буде лише прикрасити або трохи змінити. Так, наприклад, ви легко зможете переробити свою стару білу блузку з воланами в сорочку для принца або спорудити з квітчастого сукні циганську спідницю для костюм а Есмеральди.
3
Якщо вам необхідно шити якісь деталі костюм а (каптан, спідницю, жилет), викроюйте їх по готовому одязі дитини. Не надто дбайте про те, щоб ідеально підігнати костюм по фігурі (хоча, звичайно, дитині повинно бути зручно в костюм е) або обробити шви, так як дрібні недоліки і недоліки на святі все одно ніхто не помітить. Краще зверніть увагу на вибір тканини, прикраси та деталі, які зроблять костюм більш схожим на оригінал і виразнішим. Так, наприклад, знайдіть для костюм а принца «багаті» благородні матеріали - оксамит, парчу. Не забудьте пришити побільше блискіток до сукні сніжинки і усипьте дрібними зірками-паєтками костюм астролога.
4
Велике значення мають аксесуари, які підходять для того чи іншого костюм а. Це різноманітні корони для «королівських осіб», чарівні палички для фей і чаклунок, капелюхи для піратів і мушкетерів. Для виготовлення подібних деталей гарні будь-які підручні засоби - картон, папір, дріт, фольга, мішура і т.д. Як можна різноманітніше прикрашайте деталі, щоб вони були яскравими і помітними, адже саме вони найчастіше є головною відмітною особливістю героя. Наприклад, дівчинка, одягнена в пишну сукню, може бути ким завгодно, а от малятко в сукні з крилами за спиною і чарівною паличкою в руці - абсолютно точно, фея.
5
Не забудьте також прикрасити взуття дитини. На туфлі для мушкетери прикріпіть великі пряжки, а чешки для сніжинки обшийте мішурою.
6
Якщо це необхідно, подбайте про гримі. Обов'язково намалюйте вуса кішці або тигреняті, накрасьте блакитними тінями повіки Мальвіни.
7
Створюючи костюм для карнавалу своїми руками, прикладіть всю свою фантазію та вміння. Важливо, щоб дитині подобався наряд, щоб йому було зручно. Тільки в цьому випадку малюкові забезпечено гарний настрій і заряд веселощів на святі.