Як відправити повідомлення з інтернету на мобільний.

Функція відправки смс-повідомлень з інтернету на мобільний телефон з'явилася практично одночасно з появою представництв мобільних операторів в мережі. Саме з їх сайтів і здійснюється відправлення смс, і для цього використовуються спеціальні форми. Клієнти миттєвих повідомлень на певному етапі свого розвитку також обзавелися цією функцією.
Інструкція
1
Для того щоб відправити повідомлення з інтернету на телефон, необхідно відкрити браузер і зайти на сайт мобільного оператора, абоненту якого передбачається відправити смс. Знайдіть вкладку або посилання на головній сторінці сайту з написом «Відправити смс» та натисніть на неї. У браузері відкриється веб-сторінка з формою набору текстового повідомлення. Верхнє її полі, як правило, призначене для введення номера телефону одержувача, нижнє - для тексту повідомлення. При відправці смс можна вибрати час його доставки і формат повідомлення: російські букви або використання трансліта. Після натискання на кнопку «Відправити» в наступному вікні відобразиться статус відправлення повідомлення: «Доставлено» або «У процесі відправки».
2
Отправить смс повідомлення за допомогою інтернету також можна за допомогою спеціальних програм, наприклад, програми Skype. Скачайте її з офіційного сайту і встановіть на комп'ютер. Зверніть увагу, що відправлення повідомлень з Skype платна. Щоб поповнити рахунок, використовуйте електронні гроші або оплату банківською картою. Після внесення грошей на рахунок підпишіться на певний тарифний план або відправляйте повідомлення і дзвоніть за певним встановленим тарифом з фіксованою ціною за одне повідомлення. Ціни на смс з Skype будуть різнитися залежно від країни, в якій ви використовуєте програму і країни адресата повідомлення.
3
Відправляти повідомлення з інтернету можна за допомогою програм Mail.Ru Агент і ICQ, а також деяких інших. Для цього додайте в список контактів номер телефону абонента і відправляйте смс точно також, як і короткі повідомлення в месенджері. За відправку смс може стягуватися певна плата, але на деякі номери повідомлення можуть бути безкоштовними.