Як підвищити тиск масла. Як може востановиться тиск масла.

Низький рівень тиску масла в системі змащення може привести до серйозної аварії через підшипників ковзання в шатунах двигуна. Низьке тиск може бути викликано невірним типом і видом застосовуваного масла або зносом і поломкою деталей системи змащення двигуна. Правильно визначити і усунути причину цього явища можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • новий фільтр тонкого очищення масла, пристосування для заміни фільтра, масляний насос, комплект гайкових ключів, в'язкіший сорт моторного масла, датчик аварійного тиску масла.
Інструкція
1
Для визначення точної причини низького рівня низького тиску масла в двигуні в першу чергу поміняйте датчик аварійного тиску масла . Якщо і новий датчик показує низьке тиск в системі змащення двигуна, замініть фільтр тонкого очищення масла . Для цього одягніть на корпус фільтра пристосування для заміни фільтра у формі пасової петлі з важільним затискачем і, обертаючи їм фільтр, відкрутіть його. Укрутите новий фільтр.
2
Якщо тиск масла НЕ нормалізувався, за допомогою гайкового ключа відкрутите зливну пробку в піддоні картера двигуна. Злийте все масло. Відкрутіть піддон. Уважно огляньте огорожну трубку, що йде до масляного насосу двигуна. При підозрі на наявність тріщин в ній або виявленні потертостей на стінках трубки, відкрутіть її і ретельно перевірте цілісність її стінок. Через пошкоджені стінки заборника масла може відбуватися підсмоктування повітря, при цьому обсяг закачиваемого насосом масла зменшується і відповідно зменшується його тиск. При необхідності відремонтуйте. При неможливості ремонту - замініть. Потім перевірте щільність прилягання до насоса випускного патрубка, через який масло під тиск м надходить в систему змащення двигуна.
3
Замініть масляний насос на завідомо справний. Прикрутите піддон до картера двигуна. Залийте нове масло до рівня верхньої позначки на вимірювальному щупі. Якщо при середніх і підвищених оборотах двигуна тиск масла приходить в норму (особливо помітно на холодному двигуні), перевірте, чи відповідає залите в двигун масло рекомендуемому для вашого двигуна типу і чи відповідає воно кліматичним умовам вашого регіону.
4
Якщо після цих робіт тиск масла не відновиться, значить великий знос вкладишів підшипників ковзання в шатунах і вони потребують заміни.