Як заправити тонер Canon.

Основний прибуток виробникам принтерів Canon, втім як і іншим виробникам подібної оргтехніки, приносять продажу не самих принтерів, а картриджів до них. Причому іноді ціни на картриджі Canon досягають 40% від вартості базових моделей принтерів. Що ж робити, якщо ви змушені часто і багато друкувати? Вихід з цієї ситуації є - можна спробувати заправити картридж самостійно.
Вам знадобиться
  • - плоска маленька викрутка,
  • - чиста суха ганчірка,
  • - тонер,
  • - воронка,
  • - аркуш паперу
Інструкція
1
Підготуйтеся до заправки картріджаРазложіте великий пакет або газету, щоб не забруднити поверхню стола. Одягніть старий одяг, який буде не шкода забруднити тонером .
2
Покладіть картридж Canon на стіл фотобарабаном догори таким чином, щоб чотири кліпси картриджа були спрямовані на вас.
3
Подденьте черзі кожну з чотирьох пластмасових засувок, допомагаючи собі плоскою викруткою. Почніть з середніх кліпс. Вставте викрутку під засувку. Натисніть на засувку пальцем, підштовхуючи її вперед. Одночасно з цим поверніть викрутку і отстегните кліпсу. Намагайтеся зробити це акуратно, щоб не зламати засувки.
4
Знайдіть привід мішалки тонера і за допомогою плоскої викрутки від'єднайте і відведи від шестерінки.
5
Знайдіть ще одну кліпсу, що знаходиться поряд з приводом мішалки і, використовуючи викрутку як важіль, злегка підніміть верхню половину картриджа.
6
Знайдіть засувку на тому кінці картриджа, де знаходиться пластмасова заглушка барабана, вставте викрутку під кліпсу і трохи поверніть. Одночасно з цим намагайтеся пальцями роз'єднати половинки картриджа.
7
Проробіть аналогічні дії з іншого боку картриджа там, де знаходиться металевий штифт.
8
Розділіть картридж на дві частини. Візьміть верхню половину картриджа. Згорніть листок паперу і просуньте його між магнітним валом і ножем очистки. Проверніть магнітний вал і ретельно огляньте. Якщо на ньому є кільцеві смуги - прочистите ще раз за допомогою паперу.
9
Візьміть нижню половину картриджа і витягніть ролик заряду, не витягуючи втулку ролика. Відсуньте шторку барабана і різко переверніть картридж. Постукайте по ньому зверху викруткою, щоб висипалася вся відпрацювання.
10
Візьміть ганчірку і акуратно протріть місце під роликом заряду і бункер для тонера. При можливості, використовуйте пилосос для очищення картриджа.
11
Вставте ролик заряду. При цьому рекомендується спочатку вставляти сторону з металевим контактом, щоб випадково не погнути контакт.
12
Засипте тонер. Перед тим як засипати тонер його необхідно збовтати.
13
Поєднайте половинки картриджа. Різко натисніть на картридж одночасно з правого і лівого боку, і зафіксуйте його.
14
Застебніть всі залишилися засувки. Зачепите привід мішалки тонера з шестернею.
15
Вставте картридж в апарат і перевірте його роботу.
Зверніть увагу
Під час заправки картриджа не допускайте попадання тонера в дихальні шляхи і глаза.В залежності від моделі Canon процедура заправки картриджа тонером може трохи відрізнятися.
Корисна порада
Розбираючи картридж, дотримуйтеся обережності - пружинки картриджа можуть «вистрілити» .Якщо у вас немає воронки, можна скористатися аркушем паперу. Згорніть його навпіл і загорніть кромки. Вставте в щілину бункера і засипте порошок.Еслі пластмасові засувки картриджа зламалися при його розбиранні, половинки картриджа можна скріпити за допомогою саморізів.