Як оформити магазин дитячого одягу.

Якщо ви вирішили відкрити власний магазин , де будуть продаватися дитячі речі, вам знадобиться і хороший смак для його оформлення і функціональна продуманість приміщення. Необхідно підійти до справи так, щоб в павільйон було приємно зайти не тільки дитині, але і його батькам.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з віковою категорією. Якщо ви хочете продавати тільки одяг для немовлят, оформлення повинне бути спрямоване на батьків. Дітей у такій магазин , як правило, не беруть. Розраховуйте на те, що вагітні жінки - ідеальні покупці. Вирізняється в їх організмі пролактин (гормон материнства) змушує їх розчулюватися милим дитячим речам і фотографій немовлят. Отже поклопочіться, щоб в магазин е була спокійна атмосфера, меблі та стіни повинні бути пофарбовані в пастельні тони, всюди мають бути плакати із зображенням малят, а також пізнавальні брошури про користь грудного вигодовування і про дієту майбутніх мам .
2
Інша справа, якщо ваша основна аудиторія - діти від 4 років і старше. Тут потрібні яскраві кольори, великі іграшки. У такому віці хлопці, як правило, не реагують на пастельні кольори, тому для оформлення вибирайте веселі відтінки. Справлятися з паливодами допоможе ігровий куточок з олівцями і розмальовками. Добре б доповнити інтер'єр м'якими іграшками та машинками. І ніяких б'ються або крихких предметів, а також гострих кутів.
3
Якщо ж ваш магазин буде включати в себе одяг для дітей різного віку, необхідно подбати про кожного клієнта. По-перше, розбийте територію по віку. Можна зробити спеціальні таблички нагорі, щоб покупцям було легко розібратися. Частина для новонароджених оформите з урахуванням потреб вагітних, поставте лавочки, щоб можна було відпочити. Відділ детсадовцев зробіть яскравим, обладнайте дитячим куточком, обмежте манежем. Шкільний одяг також винесіть в окреме місце, зробіть його серйозним, адже школярам дуже важливо відчути, що вони вже дорослі. Кожен відділ повинен добре виділятися, щоб покупці не блукали у пошуку потрібних товарів. Примірочні також краще зробити окремі для кожної частини. Новонародженим примірка не потрібна, тут можна хіба що поставити пеленальний столик для тих, хто все-таки прийшов в магазин з немовлям.