Як знайти приховані папки та файли.

Файли і папки, що зберігаються на персональному комп'ютері, можуть бути приховані з метою збереження особистої інформації або захисту певних даних. Приховані файли і папки при стандартних настройках не відображаються в вмісту і не перебувають у пошуку. Але при вільному доступі до облікового запису користувача або адміністратора можна включити режим відображення прихованих файлів і папок.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку відкрийте папку "Мій комп'ютер". Для цього знайдіть її ярлик на Робочому столі і клацніть по ньому лівою кнопкою миші двічі. Папку "Мій комп'ютер" ви також можете знайти в меню "Пуск", де для її запуску необхідно клацнути по потрібної рядку один раз лівою кнопкою миші.
2
В папці "Мій комп'ютер" клацніть лівою кнопкою миші один раз по строчці "Сервіс" у верхньому меню. Також можна вибрати дане меню, натиснувши клавішу "Alt" на клавіатурі, а потім російську букву "е".
3
У розпочатому перед вами списку виберіть рядок "Властивості папки ...", клацнувши по ній один раз лівою кнопкою миші.
4
У вікні з властивостями папки виберіть вкладку "Вид", клацнувши по ній один раз лівою кнопкою миші.
5
В окресленої рамці "Додаткові параметри:" відображається список всіх параметрів, що настроюються відображення всіх папок і файлів системи. У ньому відшукайте рядок "Приховані файли і папки" (для того щоб перегорнути список вниз, натисніть на повзунок праворуч, та тягніть його вниз. Також для перегляду списку можна використовувати і колесо миші). Під рядком "Приховані файли і папки" представлені два варіанти їх відображення: "Не показувати приховані файли і папки" і "Показувати приховані файли і папки ".
6
Для того щоб приховані файли і папки відображалися в списках вмісту комп'ютера, поставте крапку навпроти рядка "Показувати приховані файли і папки", а потім натисніть кнопку "Застосувати "і" ОК ".