Як вставити клавіші на клавіатурі.

Будь клавіатура є досить ніжним і чутливим пристроєм. І саме з нею найчастіше відбуваються всякі неприємності - потрапили частинки бруду і пилу, крихти, шерсть домашніх тварин, попіл від сигарет і пролита рідина - всі ці фактори часто приводять до поломки клавіатури. Її відносно тендітні клавіші часто не витримують «зустрічей» з маленькими дітьми, тваринами або особливо потужними пилососами і попросту відвалюються. Але виправити цю прикрість не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - голка
Інструкція
1
Розгляньте клавішу і визначте положення фіксатораНа зворотному боці клавіші знаходяться два види кріплень. Це дві засувки і два паза під «вушка» фіксатора. За допомогою даного фіксатора кришка клавіші прикріплюється до клавіатурі. Фіксатор складається з двох, з'єднаних шарніром посередині, деталей. Якщо фіксатор залишився в клавіші, необхідно витягти його звідти. Тільки після цього можна буде встановити клавішу на місце. Для вилучення фіксатора візьміть клавішу, отстегните засувку з одного боку клавіші і виведіть «вусики» фіксатора з пазів з іншого боку.
2
Розгляньте клавіатуруНа клавіатурі знаходяться три штирькові контакту, службовці для кріплення клавіш. Переконайтеся в тому, що вони не погнуті. Якщо ви побачили, що штирі деформовані, акуратно вигніть їх в правильне положення. Чи не прикладайте занадто велике зусилля т.к. штирі зроблені з алюмінію і можуть поламатися.
3
Встановіть фіксатор назад на клавіатуруДля цього заведіть кріплення під великий контактний контакт і, з легким натиском, заведіть фіксатор на два маленьких контакту.
4
Візьміть клавішу і заведіть виступи фіксатора в пази кришки клавіші . Переконайтеся, що фіксатор встав в пази, і злегка притисніть кришку клавіші до клавіатурі. Почувши легкий щиглик, переконайтеся, що клавіша встала на місце.
5
Великі клавіші , додатково до пластмасового фіксатора забезпечені балансуючим важелем, службовцям для забезпечення рівномірного натискання. Для закріплення цього важеля на клавіатурі є два додаткових «вушка». Для того щоб встановити велику клавішу, необхідно спершу завести кінці важеля в «вушка», потім завести нижні «вусики» фіксатора в пази і злегка натиснути на кнопку.
Корисна порада
Якщо ви виявили, що фіксатор виявився розібраним, можна полагодити його за допомогою голки. Заведіть одну сторону деталі в паз і, використовуючи голку, зафіксуйте другу сторону деталі.