Як закласти ванну.

Одним з невід'ємних приміщень вашого житла є ванна кімната, а основне «вміст» ванної кімнати - це сама ванна. На сьогоднішній день асортимент пропонованих ванн надзвичайно різноманітний. Він представлений не тільки виробами традиційного білого кольору, але і досить гарними ваннами, покритими кольоровою емаллю.
Інструкція
1
Підбирати ванну слід так само і за розміром ванної кімнати, що б при установці вона помістилася між двома протилежними стінками.
2
Звичайно ж, можна купити ванну , яку ніжки навіть прикрашають, або встановити акрилову (кваріловие), під якими порожній простір взагалі відсутня, але це не кожному по кишені.
3
Більш дешеві чавунні і сталеві ванни мають не дуже привабливий зовнішній вигляд. Крім того, естетику псують слив і ніжки. Тому і виникає необхідність закривати ці елементи «інтер'єру».
4
Закрити простір під ванною можна кількома способами. Досить поширеним і недорогим варіантом є установка спеціального екрану. Купити таку конструкцію можна в готовому вигляді, а змонтувати і, при необхідності, демонтувати неважко самому.
5
Матеріалом екрану, як правило, служить пластик. Конструкція може бути напівпрозорою, гратчастої або глухий кольоровий. Колір екрану миє поєднуватися як з кольором самої ванни, так і з кольором облицювальної плитки, так як колірна гамма екранів досить різноманітна. Екран може бути як глухим, так і з дверцятами - орними або розсувними. Цей варіант хоч і трохи дорожче, але зручніше, так як простір під ванною можна заповнити різними предметами домашнього побуту, що дуже зручно.
6
Іншим варіантом закладки ванній є стінка з цеглин, які в процесі роботи ставлять на ребро, а потім, швидше за все, облицьовують кахельною плиткою. Тут слід пам'ятати, що небажано закладати суцільним цеглою весь фасад ванни, так як під нею мається зливний отвір і каналізаційні труби, які час від часу забиваються і вимагають проведення чищення або заміни. У такому випадку доведеться ламати і стінку, і покриває її кахель. Для попередження такої ситуації в стінці можна залишити «технологічне» отвір, який забезпечить доступ до елементів каналізації. Якщо ж відкрита «діра» вас не влаштовує, закладіть цю частину фасаду знімним щитом (з ДСП або фанери), який так само можливо облицювати плиткою. До фасадної стінки ванни щит кріпиться на магнітних засувках. І господарські речі так само можна зберігати в просторі під ванною.