Як плести Cкубі Ду.

Скубі Ду - говорить собака, герой однойменного мультфільму про мисливців за привидами; на початку цього століття ідея була використана у фільмі про Скубі і його друзів, що значною мірою сприяло проникненню цього образу в масову культуру. Майстри бісероплетіння пропонують схему плетіння брелока у формі Скубі Ду.
Вам знадобиться
  • Бісер різних кольорів;
  • Дріт;
  • Кільце для ключів.
Інструкція
1
Посилання на схему вказана під статтею. Окрім самої собаки представлені схеми плетіння інших персонажів. Виберіть того, хто вам подобається більше. Читайте схему, залишивши відкритою сторінку, або скопіюйте малюнок. Другий варіант кращий, тому що скопійований на комп'ютер файл можна роздрукувати і покласти перед собою - папір, на відміну від монітора, не випромінює, а тільки відбиває світло і практично не завдає шкоди зору
2
Схема плетіння і порядок набору в загальних рисах вказано на схемі: рух дроту відзначено характерними лініями. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете прочитати її, дотримуйтесь подальших радам інструкціі.Отрежьте шматок дроту довжиною 50 см. На середину наберіть дві коричневі бісеріни і одну рожеву. Пройдіть кінцями дроту в зустрічному напрямку, щоб закріпити дві крайні бісеріни (коричневу і рожеву), затягніть.
3
Наберіть наступний ряд на один кінець дроту: дві рожевих бісеріни, одну коричневу. Другим пройдіть крізь них же в зустрічному напрямку і затягніть дріт. Ряди повинні лежати впритул один до другу.Такім же чином наберіть інші ряди. Слідкуйте, щоб дріт не перекручується, а між рядами бісерин не було зазорів.
4
приплітаючи до підборіддя Скубі коротку ланцюжок. З'єднайте її з кільцем для ключів і зафіксуйте, щоб воно могло ковзати, але не вивільнялося. Сховайте кінці дроту в отвори бісерин. Скубі Ду готовий!
Зверніть увагу
Робіть перерви через кожні півгодини. Давайте очам відпочинок, займайтеся гімнастикою для глаз.Іспользуйте бісер з великими отворами і тонкий дріт. В іншому випадку вам не вдасться пройти крізь бісерину більше одного раза.Еслі перший відрізок дроту закінчиться на середині роботи, заховайте його кінці у бісер і відріжте новий. Закріпіть початок у вже сплетеному ділянці і продовжите плести Скубі.