Як зробити караблік з паперу.

Складати з паперу фігури тварин, квіти і найрізноманітніші предмети - ціле мистецтво, ім'я якому орігамі і батьківщиною якого вважається Японія. Умільці орігамі можуть скласти з паперу самі мудрі фігури, а початківці можуть спробувати з більш простих речей, таких як кораблик (пароплав).
Вам знадобиться
  • аркуш паперу
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і обріжте його так, щоб вийшов квадрат. Квадрат повинен бути досить великою, так як ви будете тричі складати його вчетверо, і в результаті кораблик буде значно менше початкового розміру паперу .
2
Складіть квадрат по діагоналі і розгорніть. Знову складіть вже два інших кута і знову розгорніть. Перед вами повинен бути лист з двома згинами, кожен з яких проходить від одного кута до протилежного через центр квадрата.
3
Тепер візьміть один з кутів і загніть до центру (точці перетину двох діагональних згинів). Так само загніть інші три кути, щоб вийшов знову квадрат.
4
Одержаний квадрат переверніть на іншу сторону, при цьому загнуті до центру кути повинні бути повернені до столу, а не до вас. Знову загніть всі кути до центру, щоб знову вийшов квадрат.
5
Повторіть попередній крок ще раз: переверніть квадрат кутами від себе, загніть знову кути до центру.
6
Тепер знову переверніть квадрат. Загинати більше кути не потрібно, але потрібно розгорнути отримані згини наступним чином. На отриманому квадраті перед вами чотири маленьких квадрата зі стулками. Розсуньте стулки двох протилежних квадратиків в сторони - у вас вийдуть дві труби пароплава.
7
Покладіть перед собою фігурку так, щоб одна труба була спрямована до вас, а інша - від вас. Тепер складіть навпіл кораблик, накладаючи одну трубу на іншу, при цьому розсуваючи вліво і вправо два, що залишилися квадратика зі стулками (які таким чином стають носом і кормою корабля).
8
Такі кораблики можна пускати у ванні або просто в тазі з водою, дуючи на них і направляючи вперед. Ви також можете їх попередньо розфарбувати разом з дітьми (використовуйте при цьому водостійкі засоби - кулькові ручки, олівці, воскові крейди), дати суднам імена і влаштувати справжні змагання, що доставить масу позитивних емоцій вам і вашим дітям.