Як намалювати черепашок ніндзя.

В світі коміксів є чимало пам'ятних персонажів, і мало хто з нас в дитинстві не був у захваті від черепашок-ніндзя. Сьогодні ви навчитеся їх малювати. Цей урок призначений в основному для тих, хто хоче освоїти техніку малювання в Photoshop, але підійде і для традиційного малювання на папері.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Adobe Photoshop і початкові знання про структуру цієї програми, графічний планшет або мишка.
Інструкція
1
Створіть новий документ будь-якого розміру. 1024х1024 буде достатньо. Потім створіть новий шар (Ctrl + Shift + N). Шар Background залиште недоторканим, це допоможе вам уникнути багатьох проблем. Почніть малювати на новому шарі. Поки не варто замислюватися над деталями, просто позначте основні форми і постарайтеся правильно передати пропорції.
2
Створіть новий шар. Прозорість попереднього шару можете понизити, щоб краще бачити те, що будете малювати на новому шарі. На новому шарі починайте малювати лайнарт, тобто лінійний малюнок вашого персонажа, з усіма деталями, але поки без квітів. На цій стадії варто зосередити свою увагу на правильній передачі анатомії, динаміки і характеру персонажа. Коли закінчите, нижній шар можете вимкнути або видалити.
3
Створіть новий шар. На цьому шарі намалюйте все пов'язки і ремінь на панцирі черепашки. На попередньому шарі зітріть все, що знаходиться під цими пов'язками. Все, ваш лайнарт готовий. Тепер можна перейти до фарбування.
4
Створіть новий шар, але на цей раз помістіть його під лайнарт, а не наверх. Це дозволить вам зберегти всі лінії. Тепер зафарбуйте всі частини вашої черепашки тими квітами, які вам подобаються. Таким чином, ви створюєте основу для подальшої колірної опрацювання.
5
Створіть новий шар і помістіть його над шаром з квітами, але під лайнартом. На цьому шарі ви будете створювати тіні. Техніка, в якій ми будемо працювати, називається селл-шейдинг. Отже, виберіть колір набагато темніше того, що у вас на шарі з основними кольорами і починайте показувати тіні. При цьому враховуйте джерело світла, який можете вибрати самі. На даному прикладі обрано одне джерело світла зліва, отже всі тіні повинні бути справа.
6
Створіть новий шар або продовжуйте працювати на старому. Залишилося додати відблиски на вашу черепашку ніндзя. Для цього робіть все як і в попередньому кроці, але навпаки. Тобто, виберіть кольору світліше, ніж на шарі з основними кольорами, і малюйте відблиски не впорався, а зліва, тобто з боку освітлення. Можете працювати над співвідношеннями світла і тіні довго і опрацьовувати всі вигини, а можете все спростити.
Зверніть увагу
Чи не малюйте на шарі Backgound! Деякі зміни на ньому буде важко виправити на відміну від інших шарів.
Корисна порада
На першій стадії краще починати з лінії хребта, потім малювати грудну клітку і таз, потім ноги, потім руки, і тільки потім голову. Спочатку це може здатися незручним, але потім ви зрозумієте, що правильна побудова фігури таким чином досягається легше. Також дуже допомагає розібратися в будові фігури анатомічний атлас.
Черепашки як домашніх вихованців - вже давно не рідкість в сучасних сім'ях. Це дуже милі і цікаві створення, не доставляють своїм господарям особливих клопотів. Домашня черепашка, на відміну від деяких інших вихованців, невибаглива до їжі, її не потрібно вигулювати, вона не заважає своїм господарям гучними звуками. Черепашки НЕ пестяться і зовсім не вміють грати. Але навіть, не зважаючи на це, їх дуже люблять діти. І хлопчики, і дівчатка часто зображують своїх домашніх черепашок на своїх малюнках. Намалювати черепашку неважко.
Інструкція
1
Спершу необхідно намалювати на чистому аркуші паперу панцир черепашки. За своїм виглядом він дуже нагадує півколо.
2
Далі до панцира слід домалювати голову і шию незвичайного домашнього вихованця.
3
А тепер, коли панцир, шия і голова черепашки вже намальовані, слід намітити її лапки.
4
Нижню частину панцира черепашки слід відокремити неширокої смужкою. Вона позначить видиму частину черевця. На цьому ж етапі малювання черепашки їй слід додати коротенький трикутний хвостик.
5
На лапках домашньої улюблениці необхідно показати ступні.
6
Тепер за допомогою плавної округлої лінії потрібно відокремити голову черепашки від її шиї. Зараз же слід намалювати вихованцеві маленький круглий глазик.
7
На голові черепашки необхідно намалювати маленькі округлі складочки біля очей, ротик і ніздрі. На черевці домашнього вихованця слід показати місця входження в нього лапок.
8
Далі за допомогою прямокутників, трикутників і квадратів потрібно показати панцирні пластини.
9
Пластини на панцирі слід скруглить, а на лапках показати рисунок лускатої шкіри черепашки.
10
Малюнок готовий. Черепашку залишається лише розфарбувати. Ці вихованці зазвичай не відрізняються якоюсь яскравою забарвленням, тому для розфарбовування черепашки підійдуть бляклі, пастельні тони. Хоча, казкова черепашка може бути розфарбована всіма кольорами веселки.