Як зшити пляжне плаття швидко. пляжне плаття на кулісці.

Вирушаючи у відпустку до моря, кожна жінка бажає опинитися найкрасивішою на пляжі. В оригінальному пляжному плаття , зшитому самої, ви точно не залишитеся непоміченою, тим більше що його можна зробити всього за одну годину.
Вам знадобиться
  • - дві хустки-парео;
  • - нитки;
  • - еластична тасьма або гумова жилка.
Інструкція
1
Сукня для пляжу має бути м'яким, повітряним, в ньому не повинно бути жарко, отже, для пошиття сукні вибирайте тонкі хвилясті тканини. Однак швидше за все вийде зшити його з хусток, так як краю у них вже оброблені, і вам не доведеться витрачати час на оверложіваніе і подгибку низу виробу.
2
Отже, виберіть два парео бажаної ширини і довжини. Чим більше буде хустку, тим глибше будуть складки, зборки, драпірування. Найкраще підійдуть хустки з натурального шовку, атласу або крепдешину. Але врахуйте, що ці тканини ковзають, тому, якщо ви не володієте достатніми навичками в шиття, то вам слід спочатку змітати всі шви.
3
Складіть хустки лицьовими сторонами один до одного. Бічні частини прострочите на швейній машинці. При бажанні годі й застрочують їх до кінця, а залишити невеликі розрізи з боків.
4
Верхню частину відігніть на виворітну сторону, таким чином, щоб згодом в вийшла кулиску можна було вставити еластичну тасьму. Застрочити на машинці, залишивши незашітим невеликий отвір, через яке можна буде втягати гумку.
5
На рівні талії теж зробіть кулиску. Для цього візьміть широку атласну стрічку і пришити її до виробу з виворітного боку.
6
Всуньте еластичну тасьму в обидві куліскі: зверху і на рівні талії.
7
Ще один варіант сукні - з безліччю гумок. Ліф такої сукні виглядає дуже красиво, воно підкреслює груди. І тримається на тілі досить міцно, не сповзає.
8
Замість ниток намотайте на шпульку тонку гумову жилку. Стачайте бокові шви, як було описано вище. З лицьового боку тканини намітьте лінії для гумки і починайте прострочуємо. Тканина трохи натягуйте, тоді гумка НЕ БУДЕ розтягуватися. Зверніть увагу, що пришивати гумку потрібно з лицьового боку.
9
Пляжне плаття готово. До нього підійдуть масивні прикраси в етнічному стилі. Надіньте кілька браслетів на руку, і ваш образ буде закінченим.
Для поїздки на курорт і відвідування пляжу ідеально підійде плаття на гумці. Відсутність бретелей на такій сукні зробить ваш загар рівним, дозволивши уникнути утворення некрасивих білих смуг на шкірі плечей і спини.
Вам знадобиться
  • - легка тканина;
  • - еластична стрічка;
  • - нитка-гумка;
  • - швейна машина;
  • - кравецькі крейда.
Інструкція
1
Розкроїте з легкої струмує тканини перед і спинку плаття. Це можуть бути прямокутники або трапеції, висота яких дорівнює бажаної довжині плаття. Складіть дві деталі лицьовими сторонами і виконайте прямі бокові шви.
2
Ушийте в верхню частину плаття гумки. Якщо у вас немає швейної машинки, і робити це доведеться вручну, виберіть не дуже тугі мягкорастяжімие гумки шириною від чотирьох до шести міліметрів, з ажурним візерунком або прямі. Щоб плаття трималося на тілі щільніше, для самої верхньої строчки виберіть еластичну стрічку тугіше й ширше інших.
3
За допомогою шматочка мила або кравецької крейди розмітьте на сукню лінії для пришивання гумок. Для цього прикладіть плаття до себе і, вставши перед дзеркалом, зробіть позначки рівнів пришивання еластичної тасьми на талії та грудей. Потім розстеліть сукню на рівну стійку поверхню і лінійкою прокреслите горизонтальні прямі спереду і ззаду сукні.
4
Розділіть гумку на відрізки потрібної довжини. Щоб правильно визначити її, оберніть себе еластичною тасьмою так, щоб вона була досить натягнута і в той же час не впивалася в тіло. З'єднайте кожен відрізок в кільце і закріпіть стібками за допомогою голки і нитки.
5
Слідкуйте, щоб відстань між стібками було однаковим, тоді сукня рівномірно прісборенним з усіх боків. Найкраще олівцем або ручкою зробити рівновіддалені позначки на самій гумці, а потім така ж кількість позначок на однаковій відстані один від одного - по колу сукні. При вшивання гумки сумістите мітки на ній з мітками на тканині.
6
Щоб вшити резинку за допомогою швейної машини, купите в магазині котушкові нитки-гумки. Намотайте їх на шпульку і заправте човник. Зверху вставте в машинку звичайну нитку. Щоб гумка рухалася вільно, звільніть натяг верхньої нитки. Прокладіть по намічених лініях прямі або звивисті строчки.
7
Верх і низ сукні підігніть на внутрішню сторону і прострочіть або обробіть зрізи зигзагом.