Як добре вигострить сокиру.

Сокира - домашній інструмент, що складається з обуха з отвором для дерев'яної рукоятки і леза. Він зазвичай застосовується в плотницком справі для обробки і додання певної форми дереву. Їм зрубують дерева в лісі, а також колють дрова. В давнину і в Середні віки сокиру був поширеним холодною зброєю, як ручним, так і метальним. Сокира зберігся в класичному вигляді практично незмінним до наших днів. Водночас, з'явилася маса його різновидів: плотницкий, колун, туристичний, тесло (лезо повернуто перпендикулярно рукоятці). Від того, як заточений сокиру, залежить його робота і напруженість ваших зусиль.
Вам знадобиться
  • - електричне точило;
  • - точильний брусок з крупним зерном;
  • - точильний брусок з дрібним зерном;
  • - шкіряний ремінь;
  • - вода.
Інструкція
1
Змочіть водою точильний камінь у електроточіла. Іноді камінь навіть змочують машинним маслом. Це робиться через те, що сокира зроблений з загартованої сталі. Якщо його перегріти під час заточки, то він стане м'яким на кінчику леза і буде швидко тупіться. При заточуванні також періодично занурюйте його в воду. Під час роботи стежте, щоб площина леза точно і рівно прилягала до точильного каменя. Кут заточування сокири повинен бути не менше 35 градусів для теслярських робіт, для колки дров кут робіть більше. Круг повинен обертатися назустріч сокирі. Однією рукою тримайте інструмент за обух, інший - за середину топорища і час від часу провертайте то однієї, то іншою стороною, щоб заточка обох сторін була однаковою.
2
Після заточки на точильному колі візьміть брусок з крупним зерном, змочіть у воді і починайте потихеньку заточувати сокиру далі, прибираючи утворилися задирки. Спочатку обробіть одну сторону леза, потім іншу, щоразу оглядаючи видаляються чи залишки метала. Протріть лезо.
3
Призаточенню бруском можна тримати брусок в руках, а можна і покласти на стіл і водити по ньому сокирою. Продовжіть роботу на дрібному бруске, ще більш уточнюючи кромку леза. Протріть лезо, візьміть товстий шкіряний ремінь і поклавши сокиру на край столу, проведіть по лезу ременем. При цьому сокиру стане остаточно готовий до роботи. Така точна заточка застосовується, звичайно, тільки для плотницкого сокири. Для колуна достатньо буде заточки на електроточіле. Туристичний топірець можна легко заточити невеликим рівним брусочком.
Зверніть увагу
Не перевіряйте заточку ножа пальцем.
Корисна порада
Точильні бруски використовуйте тільки з абсолютно рівними поверхнями.
Сокира використовується для наколки дров, зрубу дерев, гілок та сучків, а також для теслярських робіт, тому він повинен бути завжди добре заточений, щоб зусилля не пропали даремно. Здається, що заточування сокири є простим заняттям, проте це не так - даний процес має свої правила і нюанси.

Інструменти для заточення

Заточування сокири можна виконувати за допомогою кола, точильного бруска або на електричному жорні з каменем. При використанні кола потрібно стежити, щоб його обороти були направлені до вістря леза сокири. При цьому однією рукою потрібно утримувати його за середину топорища, а другий - тримати обух. Сокира на колі потрібно часто повертати і точити по різних сторонах, домагаючись рівномірної заточки. Після завершення роботи необхідно взяти крупнозернистий брусок, змочений водою, і обробити їм лезо сокири, щоб прибрати все заусенци.Шліфовку леза сокири крупнозерістим бруском слід виконувати до ідеальної гладкості поверхності.Чтоби вигострить сокиру одним бруском, його потрібно покласти на бік, притиснути до поверхні рукою і почати заточку грубозернистим інструментом. Потім необхідно повторити заточку з іншого боку сокири, після чого важливо відшліфувати кромку леза мелкоабразівной бруском, який зробить лезо більш гострим і тонким. Даний вид заточки використовується тільки для теслярських сокир - колуни або туристичні топірці точать на електроточіле. При заточуванні на електричному жорні, його камінь потрібно змочити водою, щоб метал не нагрівався, а лезо не тупілось. Для плотницкого сокири заточку потрібно виконувати під кутом 35 градусів, а для наколки дров - близько 45.

Нюанси заточування сокири

При заточуванні сокири на точильному камені його можна змастити машинним маслом. В процесі заточки потрібно стежити за площиною фаски, яка повинна повністю прилягати до точив - в іншому випадку кут заточки збільшиться або зменшиться, що негативно позначиться на якості процедури. Топорище повинно бути без гнилі, сучків, грибкових плям і тріщин - якщо воно шорсткувате, потрібно обробити його тонкою наждачкою і відшліфувати суконкой.Чтоби сокиру в процесі заточки не злетів з топорища, потрібно вставити в топорище вкладиш з сухої твердої деревини, обмазаний клеєм і вбитий молотком.После завершення заточки потрібно видалити вкладиш і знову насадити сокиру на топорище. Щоб надалі точність ударів була максимально високою, при насадженні потрібно звернути увагу на вільний кінець топорища. Ця частина повинна розміщуватися виключно в площині, що перетинає лезо сокири, а при Розклинювання самого сокирища потрібно стежити за його кінцем - він ні в якому разі не повинен йти з даної площині.