Як з'єднати два комп'ютери мережевим кабелем. Як з комп'ютера перенести файли на ноутбук.

За допомогою мережевого кабелю можна об'єднати комп'ютери в локальну мережу. Це дозволить обмінюватися файлами, грати в комп'ютерні ігри, користуватися загальним інтернетом і принтерами.
Вам знадобиться
  • - оптоволоконний кабель;
  • - мережева карта.
Інструкція
1
Придбайте необхідний метраж оптоволоконного кабелю. Обіжміть його кінці у спеціалізованому магазині. Якщо ви будете робити це самостійно, то можуть виникнути проблеми з якістю зв'язку. Купіть мережеві карти.
2
Підключіть мережеві карти до материнської плати ваших персональних комп'ютерів. Скачайте драйвери з сайту виробника і встановіть їх. Перезавантажте операційну систему, щоб усі зміни вступили в силу.
3
Прокладіть оптоволоконний кабель від одного комп'ютера до іншого. Зверніть увагу на те, щоб не було сильних перегинів і пережатий кабелю. Вставте кінці в мережеві карти. Після цього повинні загорітися зелені лампочки.
4
Зайдіть в «Мій комп'ютер». У лівій частині діалогового вікна клікніть по посиланню «Панель управління». Лівою кнопкою миші натисніть на ярлик «Мережеві підключення». В даному вікні ви побачите ярлик «Підключення по локальній мережі» - зайдіть в його властивості. Виберіть пункт TCP/IP. На першому комп'ютері введіть IP-адресу 192.168.0.1, а на другому ПК - 192.168.0.2. Маску підмережі необхідно ввести за замовчуванням 255.255.255.0. Натисніть «ОК», і введені значення набудуть чинності.
5
Відкрийте «Пуск» -> «Виконати» і введіть команду cmd.exe. Відкриється командний рядок. З першого комп'ютера введіть ping 192.168.0.1-t, а з другого - ping 192.168.0.2-t. Якщо ви бачите строчки «Відповідь від ...», значить з'єднання встановлено успішно.
6
Якщо ви хочете встановити загальний доступ до якої-небудь папці або до принтера, то клікніть по даному ярлику правою кнопки мишки і зайдіть у властивості. Відкрийте вкладку «Доступ». Встановіть «прапорець» поруч із написом «Відзначити загальний доступ до цієї папки (принтеру)" і натисніть "ОК". Після цього доступ стане спільним.