Як встановити автомобільний навігатор.

В даний час автомобільний навігатор є вкрай корисним приладом для кожного автолюбителя. Складність установки апарату залежить від конкретної марки системи, а також її типу. Щоб встановити пристрій без проблем, слід скористатися деякими простими порадами.
Вам знадобиться
  • Навігаційна система, викрутка, дриль.
Інструкція
1
Подумайте, який вид навігаційної системи ви хочете встановити. Існують три основні види: ручні, портативні і вбудовувані системи. Ручні і портативні системи є найлегшими в установці, але вбудована система зазвичай пропонує більшу кількість параметрів. Придбайте систему, відповідну автомобілю і вашим потребам.
2
Переконайтеся, що на панелі для установки навігаційної системи достатньо місця. Потрібно подбати про те, щоб не блокувати при установці будь-які інші показники або прилади, вентиляційні отвори і подушки безпеки.
3
Зробіть необхідні заміри згідно параметрам і розмірам придбаної системи. Якщо потрібно, просвердлите отвори для кріплення пристрою в панелі.
4
Встановіть навігаційну систему на тій частині приладової панелі, що ви вибрали. Прикрутите її за допомогою шурупів, які зазвичай входять до набір. Подбайте про те, щоб пристрій сиділо на місці міцно, але в той же час його можна було б зняти і замінити без зайвої суєти.
5
Переконайтеся, що система підключена до всіх контактів. Деякі системи працюють від акумулятора і в цьому випадку немає ніякої необхідності підключати їх до бортового комп'ютера, в той час як інші працюють тільки при включеному запалюванні і вимагають необхідної підводки.
6
Увімкніть систему. Переконайтеся, що все функціонує належним чином. Налаштуйте необхідні параметри прив'язки системи навігації до вашої місцевості.
Зверніть увагу
Навігаційна система є корисним і легким у використанні доповненням до приладової панелі вашого автомобіля, особливо якщо ви проводите багато часу, подорожуючи по незнайомій місцевості. Деякі автомобільні виробники пропонують її як частину стандартних опцій автомобіля, але для тих, хто має більш старі транспортні засоби, можуть встановити навігаційну систему додатково.
Корисна порада
Налаштування навігаційної системи виробляється відповідно до інструкцій по експлуатації. Необхідно враховувати особливості вашого автомобіля, характерні, наприклад, для конкретної марки і моделі, розміру шин і пр.
Автомобільний навігатор - дуже важливий і корисний прилад, який стане в нагоді як досвідченому водієві, так і молодому автолюбителю, зовсім недавно отримав водійські права. Хороший навігатор не тільки допомагає визначати НАЙБІЛЬШИЙ короткий і зручний шлях, але і об'їжджати пробки, вибирати найбільш безпечні маршрути пересування.

Встановити навігатор зовсім нескладно. Для цього не потрібні які-небудь специфічні навички або знання. Між тим в установці автомобільних навігаторів є один нюанс: вона залежить від складності та цінової категорії цього пристрою.

Як встановити навігатор правильно: орієнтуємося за ціною

Більшість представлених на нашому ринку автомобільних навігаторів можна розділити на три категорії. До першої ставитимуться моделі, вартість яких не перевищує 200 у.о. Це найбільш прості в зверненні навігатори, забезпечені мінімумом функцій. Якщо до них і додається якесь програмне забезпечення, то розібратися в ньому не складе ніяких труднощів. Встановити навігатор самостійно подібної комплектації можна за 15 мінут.Ко другої категорії відносяться моделі вартістю від 200 до 500 у.о. Це найпоширеніші навігатори, які можна зустріти в машинах дуже багатьох автолюбителів. Вони забезпечені докладними картами місцевості, багатим функціоналом.К третьої цінової групи належать автомобільні навігатори вартістю понад 500 у.е. Це моделі преміум-класу з величезною кількістю можливостей. Саме їх установка викликає найбільше запитань у водіїв.

Встановити навігатор самостійно можна за декілька хвилин!

Як вже зазначалося, правильно встановити навігатор вартістю до 200 у.о. можна за кілька хвилин. Як правило, вони працюють виключно в парі з ноутбуком або КПК, до яких підключаються за допомогою Bluetooth, WIFI або звичайного USB-кабелю. Після їх з'єднання з ними, завантажте на навігатор програмне забезпечення зі спеціального диска. Після цього він зможе ловити сигнал і стане повністю готовим для роботи. Моделі другої цінової категорії в більшості випадків забезпечені зовнішньою антеною. Відразу після включення навігатор повинен зловити сигнал супутника. Якщо цього не сталося, спробуйте вимкнути його і включити знову. Їх також необхідно з'єднувати із зовнішніми комп'ютерними пристроями за допомогою Bluetooth або USB-кабелю. Слідкуйте лише за тим, щоб антена навігатора не затуляли Акімі-яких предметамі.Самие дорогі моделі навігаторів мають складне програмне забезпечення. Перед його установкою вам необхідно уважно його вивчити і вибрати тільки ті програми, які вам дійсно можуть стати в нагоді. Ці навігатори відрізняються більш потужними антенами в порівнянні з дешевими моделями, тому працюють не від літієвої батареї, а від акумулятора, до якого приєднуються двома проводами. Як правило, вони забезпечені докладними картами вашій місцевості. Тим не менш, ви завжди можете скачати свіжіші карти і встановити їх через WIFI або USB-кабель.