Як випікати в мікрохвильовці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Переваги мікрохвильової печі в зручності і швидкості приготування їжі. Зазвичай в домашніх умовах в ній випікають тільки піцу. Однак дотримуючись деяких правил, в мікрохвильовці можна готувати вироби з будь-якого виду тесту.
Інструкція
1
Визначтеся насамперед з формою для випічки. Це повинна бути спеціальний посуд для мікрохвильових печей. Вибирайте посуд з високими стінками, так як тісто в мікрохвильовці піднімається краще, ніж в духовій шафі. З цієї ж причини наповнюйте форму тільки наполовину. Для початку спробуйте використовувати форму з отвором у центрі, так як перший раз досить складно визначити, чи рівномірно пропікся корж. Зручно також використовувати скляний посуд. У ній простіше оцінити ступінь готовності страви. Не закривайте форму кришкою.
2
Печіть переважніше один пористий пласт, якщо ви готуєте торт або тістечка, а потім розріжте його на 2 - 4 коржі. Дно форми змастіть жиром або викладіть його папером для випічки. Посипати посуд борошном не потрібно.
3
Внесіть деякі зміни в технологію приготування, якщо ви вибрали рецепт для звичайної духовки. Перемішуйте інгредієнти ретельніше, особливо для пісочного тіста. Бажано, щоб всі продукти були кімнатної температури. Цукор в тесті повинен повністю розчинитися, інакше в процесі запікання він може згоріти. Збільште кількість рідини в тесті в наступному співвідношенні: 1 ст. ложка на 1 яйце.
4
Помістіть форму в центр обертається підставки. Якщо ви печете плюшки, булочки чи пиріжки, то розмістіть їх по колу на однаковій відстані один від одного. Пироги з начинкою, вироби з щільного тіста випікайте при потужності мікрохвиль 400 - 500 Вт. Дверцята печі можна відкривати в будь-який час, не боячись, що тісто западе. Час приготування зменшите в 2 - 3 рази в порівнянні з традиційним запіканням.
5
При визначенні готовності страви не орієнтуйтеся на його зовнішній вигляд. Проколіть виріб дерев'яною паличкою. Вона повинна бути сухою. Врахуйте, що процес пропікання триває деякий час навіть після того, як ви витягни форму з мікрохвильовки. Тому діставайте блюдо з печі, навіть якщо середина здається дещо сируватою. Залиште випічку у формі на 5 - 20 хвилин остигати при кімнатній температурі. Якщо ви перетримаєте блюдо в печі, то тісто стане сухим і жорстким.
Корисна порада
Покрийте кекс або бісквіт зверху джемом, помадкою або глазур'ю. Наприклад, потріть на верх коржа плитку шоколаду, поставте блюдо в мікрохвильову піч на 30 секунд на максимальну потужність, а потім гарячим ножем розмажте розтанув шоколад.