Як зв'язати руки.

Зв'язати руки разом можна безліччю способів. І кожен по-своєму гарний і індивідуальний. Той, що буде наведено нижче - це навіть не те що би спосіб зв'язати руки, а скоріше, просто приклад хорошого і міцного вузла, який можна використовувати для багатьох цілей, в тому числі і для зв'язування рук.Етот спосіб зв'язування заснований на вузлі, що має назва «стремено». Чим же хороший цей вузол? Його легко можна зав'язати хоч двома руками, хоч однієї. Залежно від розташування мотузок, цей вузол може бути як незатягівающімся, так і затягується, що дозволить швидко підігнати його по натягу і діаметру. «Стремено» широко застосовують в альпінізмі та скелелазінні, для створення опорних петель закріплення мотузки. А це означає, що вузол перевірений і надійний. Якщо мотузки йдуть від вузла паралельно один одному, то петля неможливо буде натягатися під навантаженням, а мотузки, розведені в сторони, дадуть можливість регулювати величину петлі.
Вам знадобиться
  • - мотузка
Інструкція
1
Для зв'язування рук на початку мотузки потрібно зав'язати вузол таким чином, ніби мотузка у нас одинарна, а не подвійна. Тут важлива акуратність і відсутність в подвійній мотузці перехлестов. Петлю надягаємо на з'єднані долонями руки партнера. Розташовуємо на зап'ястях витки мотузок і оглядаємо їх на предмет перехлестов. Тягнемо за вільні кінчики мотузок, регулюючи тим самим натяг петлі.
2
Закріплюємо вузол, роблячи вільним коротким кінцем мотузки кілька нескладних вузликів навколо довгого кінця. І все, вузол готовий. Залишилося лише проконтролювати правильність і акуратність роботи. Вузол зовні повинен виглядати красиво. Якщо обв'язка некрасива - вузол низької якості. Адже в некрасивою обв'язці бувають перехльости, різні за розмірами витки і вузли, неправильно зав'язані. Крім цього, партнеру повинно бути зручно і комфортно.
3
Витки, які охоплюють зап'ястя, потрібно робити не дуже вільними, щоб нічого не тинялося. Якщо під ними насилу залазить мізинець - значить натяг саме те. Але й сильно затягувати їх також не варто. Витки повинні притискати руки одну до іншої м'яко, але і щільно, не доставляючи неприємних, болючих відчуттів.