Як накачати м'язи за тиждень. Як за тиждень накачати м'язи.

Всім відомо, що приваблива фігура це запорука успіху, як у відносинах, так і на роботі, так як є абсолютним показником здоров'я і дисципліни людини. Накачати мускули за тиждень не важко і цілком реально, просто наберіться сміливості і вперед!
Інструкція
1
Накачати мускули за тиждень не складно, як здається на перший погляд. Досить слідувати певним планом, який ми складемо далее.Пересмотріте свій графік, тобто виділіть для себе 2:00 вільного часу кожен день, це найоптимальніший час на тренування і розвитку базових м'язів.
2
Далі визначитеся з харчуванням. Харчуватися доведеться часто і рясно. У цьому процесі є свої хитрощі. З'їсте, наприклад «вуглеводи» отримаєте енергію, білки - масу, жири - запас сил. Все це складе комплекс вашого раціону на всю тиждень і наступний час.
3
На сніданок вживайте «вуглеводи» - хліб, картопля, макарони, крупи, солодощі. Природним углеводом є цукор. Мед, в залежності від виду, містить 70-80% глюкози і фруктози.Обед складається з «білків» - сир, сир нежирний, м'ясо тварин і курей, риби, горох, квасоля, горіхи. Вечеря з комплексу жирів і білків - вершки, сметана, сирна маса особлива, сир голландський, свинина м'ясна, м'ясо качок і гусей, а так само ковбаси варені та напівкопчені, сосиски молочні, шпроти, шоколад, тістечка, халва.
4
Всі представлені продукти містять максимум потрібного вам вещества.Базовие вправи для швидкого росту м'язів дуже прости.Результат буде видно вже на другий день тренувань, так як у поєднанні з інтенсивним харчуванням і навантаженнями м'язова маса швидко наростає.
5
Виконуйте наступні вправи щодня. План 3-4 підходи по 12-14 раз.Подніманіе гантелей.Возьміте дві гантелі по 4-5 кг. Далі сядьте на горизонтальну лаву, спину тримайте рівно. І рясно видихаючи і втягуючи кисень, піднімайте гантелі до рівня грудей. Плавно опустіть у вихідне положення. Цей вид допоможе розгойдати біцепс, трицепс, плечі і верхню частину грудей.
6
Подтягіваніе.Запригніте на турнік. Міцно тримайтеся обома руками, хват трохи більше середнього, тобто близько 100 сантиметрів у довжину. Далі підтягніться так, що б підборіддя трохи торкнувся турніка або був вищий. Зафіксуйте своє становище, після цього повільно опустіться вниз. Це дозволить розгойдати спину, біцепс, шию і плечі.
7
Жим штангі.Вес грифа повинен бути в «районі» 20-3 кг для початку, після 2-3 днів збільшіть його ще на 10-15 кг.Лягте на лаву, візьміться за гриф, опустіть його так, що б він трохи торкався грудей, зафіксуйте і з видихом підніміть вгору. Це допоможе швидко накачати груди, плечі, шию, а так само тріцепс.Благодаря цим планом, м'язи за тиждень вам гарантовані. Удачі!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pwvldq2IdDM
Корисна порада
Приступайте до тренувань близько 17 00. Так як увечері організм більш пристосований до навантажень.
Мускулистое, накачане тіло - мрія багатьох. Хтось відмовляється від цього прагнення через те, що у нього немає часу. Хтось із-за того, що у нього недостатньо генетичних даних для того, щоб розвивати своє тіло. А комусь просто лінь. Все це просто виправдання, тому як насправді час можна знайти з легкістю, грамотно спланувавши тренування. Вік тим більше не є перешкодою - практично в будь-якому віці можна накачати м'язи і побудувати тіло своєї мрії.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Ретельно сплануйте свої тренування. В один день тренуйте тільки ті групи м'язів, які рівномірно напружуються при виконанні однієї вправи. Іншими словами, якщо ви робите жим лежачи, буде цілком логічним в цей же день пропрацювати трицепси, тому як при жимі лежачи трицепси напружуються разом з м'язами груді.Оптімальним графіком є тренування день через день. Причому для початку використовуйте цю схему: перший день - груди і трицепс, другий день - біцепси, спина і плечі, третій день - ноги і прес.
2
Попросіть тренера в залі доглянути за правильністю виконання вправ, підстрахувати і допомогти скласти точний графік тренувань. Ретельно слухайте його рекомендації і слідуйте їм.
3
Вживайте протеїнові суміші і коктейлі. У них міститься чистий білок, такий необхідний вашому тілу для нарощування м'язів. Обов'язково пийте коктейлі після тренування і правильно харчуйтеся. Адже тренування дають м'язам стрес, а протеїновими коктейлями ви забезпечуєте свої їх білком, будівельним матеріалом.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не поєднуйте в одному тренуванні ноги і спину, ви можете перенапружити м'язи спини, що загрожує травмою.
Корисна порада
Висипайтеся кожен день. Здоровий сон забезпечить вас енергією, необхідною для повноцінного виконання вправ, і дозволить відновитися м'язам після тренування.