Аудіодрайвер: Як визначити його тип.

Завершальним етапом установки операційної системи є її налаштування та установка драйверів. Іноді підбір відповідних драйверів займає багато часу, але цей процес можна значно полегшити.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер або ноутбук підключений до інтернету, то скористайтеся автоматичним пошуком драйверів. Відкрийте властивості пункту «Мій комп'ютер» і перейдіть до диспетчера пристроїв.
2
Знайдіть вашу звукову плату серед іншого обладнання. Клацніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть пункт "Оновити драйвери». У вікні вкажіть варіант «Автоматичний пошук і установка драйверів».
3
Можливо, даним методом не вдасться підібрати необхідні драйвери. Спробуйте самостійно знайти потрібні файли в інтернеті. Відкрийте сайт виробника вашої звукової карти. Знайдіть у ньому розділ «драйвери» або «програми». Скачайте відповідний комплект драйверів і програмного забезпечення.
4
Найімовірніше, після установки програми вже не буде потрібно додатковий пошук драйверів. Якщо ви не знайшли пакет драйверів для даної моделі звукового адаптера, то скачайте програми, які підходять для подібних моделей.
5
Якщо ви не змогли знайти необхідний драйвер, або він просто відсутній на сайті, то скачайте програму Driver Pack Solution або Sam Drivers. Запустіть викачане додаток.
6
У випадку з програмою Sam Drivers запустіть файл RunThis.exe. Виберіть пункт Driver Installer Assistant. Дочекайтеся завершення сканування встановленого обладнання і пошуку відповідних комплектів драйверів.
7
Встановіть галочки навпроти тих драйверів, які потрібно встановити чи оновити. Натисніть кнопку «Виконати завдання для вибраних пакетів драйверів». Дочекайтеся оновлення або установки драйверів.
8
Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що звуковий адаптер працює стабільно.
Зверніть увагу
Чи не рекомендують оновлювати драйвери для того пристрою, який вже працює без збоїв. Далеко не завжди новий комплект драйверів збільшує якість роботи обладнання.