Як перевірити mac адресу. mac адресу веб камери.

При підключенні до провайдера, котрі використовують виділену лінію, у вас можуть запитати MAC- адреси усього використовуваного у вас обладнання. Це необхідно для того, щоб вашим підключенням не могли скористатися сторонні особи.
Інструкція
1
Дізнатися MAC-адресу мережевої карти настільного комп'ютера можна, навіть не включаючи його. Досить зняти з нього кришку, і ви побачите цю адресу прямо на цій платі. Якщо комп'ютер вимкнений, карту можна витягнути, щоб трохи краще розглянути маркування, а потім встановити назад. З включеним комп'ютером таких маніпуляцій здійснювати не можна.
2
Якщо мережева карта вбудована в материнську плату, маркування з MAC-адресою може бути відсутнім. У ноутбуків такі карти нерідко виконуються окремо від материнської плати, але якщо ви не володієте навичками розбирання переносних комп'ютерів, краще не намагайтеся добиратися до неї самостійно. Або довірте цю роботу особі, що володіє такими навичками, або дізнайтеся MAC-адресу, використовуючи програмні засоби.
3
Мережеве обладнання має MAC- адреси не завжди. Вони відсутні у хабів і комутаторів (світчей), тому інформацію про них повідомляти провайдеру не доведеться. А ось у роутерів і WiFi-обладнання вони наявні завжди. Прочитайте MAC-адресу на спеціальній наклейці, звичайно наявної на дні апарату.
4
Для програмного визначення MAC- адреси використовуйте спеціальну команду. В Linux вона виглядає наступним чином: ifconfigВ Windows застосовуйте іншу команду: ipconfig/AllЕслі в машині встановлено кілька мережевих карт, ви побачите MAC- адреси кожної з них. В Linux він вказаний в рядку "Link encap: Ethernet HWaddr", в Windows - в рядку «Фізична адреса». У першому випадку, двозначні шістнадцяткові числа, що входять до складу адреси , будуть відокремлені один від одного двокрапкою, у другому - пробілами. Значення це не має. Повідомте адресу провайдеру в будь-якому з цих форматів - оператор в будь-якому випадку введе його в базу правильно.
5
У телефону, обладнаного Bluetooth, теж мається MAC-адресу. Якщо в ньому, до того ж, є й WiFi, він володіє ще одним таким адресом. Якщо ви користуєтеся телефоном Nokia, спробуйте дізнатися перший з них USSD-командою * # 2820 #, а другий - командою * # 62209526 #. Натискати клавішу виклику після цих команд не требуется.Сообщать провайдеру MAC-адресу WiFi-модуля телефону звичайно не потрібно, оскільки у більшості абонентів точки доступу WiFi суміщені з роутерами.
МАК-адресою (інша назва - апаратний адресу) називається цифровий код завдовжки 6 байт, який встановлюється виробником мережевий плати і однозначно ідентифікує її. Згідно стандартам для мережі Ethernet, двох мережевих плат з однаковим апаратним адресою бути не може.
Інструкція
1
МАК-адреса являє собою послідовність шести пар цифр (в шістнадцятковій системі), між якими стоять роздільники. Останні можуть відрізнятися. Це можуть бути і дефіси, і двокрапки. Також цифри МАК-адреси можуть бути записані підряд, тобто без роздільників.
2
Перед тим як розбиратися в тому, якими способами можна дізнатися МАК-адресу, варто розібратися, для чого його знання може знадобитися. По-перше, ви можете перевірити МАК-адресу з сущого цікавості, по-друге, якщо ви захочете підключити через роутер кілька комп'ютерів, вам потрібно буде замінити його апаратний адресу тим, який має мережева карта.
3
Справа вся в тому, що ваш провайдер може зафіксувати МАК-адресу вашої мережевої плати, і якщо ви захочете підключити до інтернету комп'ютер з іншого платою, вам просто не дозволять це зробити. Саме тому знати МАК-адресу прописаної мережевий плати необхідно.
4
В операційних системах Windows 95 і 98 потрібно клікнути по кнопці Start, потім вибрати пункт Run. З'явиться діалогове вікно - там наберіть WINIPCFG, а потім натисніть Enter. У випадаючому списку наступного діалогового вікна виберіть Ethernet-адаптер і в поле Adapter Address ви побачите МАК-адресу мережевої карти.
5
У всіх інших модифікаціях ОС Windows необхідно запустити віконце командного рядка. Для цього натисніть клавіші Win + R і наберіть cmd. Потім введіть команду IPCONFIG/ALL. Ви побачите таблицю, де позначено безліч параметрів. Вам потрібен пункт, що містить ключове слово Ethernet, підпункт «Фізична адреса» (Physical Address).