Як прикрасити великодні яйця.

Якщо щорічна варіння яєць в цибулевої шкірці набридла, а плівки, в які «одягають» яйця , вже не радують око, то можна підключити уяву, і прикрасити яйця своїми руками за допомогою всього, що тільки знайдеться в будинку. Такі яйця стануть маленькими творами мистецтва.
Інструкція
1
Прикрасьте яйця бісером. Це копітка робота, що вимагає акуратності і посидючості, але результат перевершить найсміливіші очікування. Для прикраси використовуйте зварені круто яйця . Потім візьміть досить довгу нитку з капроном, нанизайте на неї 6-8 бісеринок і замкніть кільце, ввівши голку в першу бісеринку. Це буде «дно» яйця . У наступному ряду надягаючи одну бісеринку, закріплюйте її на своєму місці, просмикуючи голку в намистинку нижнього ряду або переплетення нитки. Використовуйте кілька кольорів бісеру, за допомогою різних відтінків можна створити малюнок.
2
Якщо на пришивання бісеру у вас немає часу і терпіння, зваріть яйце, пофарбуйте його харчовим барвником і створіть малюнок з бісеру, просто приклеївши його до шкаралупи клеєм, наприклад клейстером. Він не дуже добре приклеює, зате не небезпечний в харчовому плані. Якщо ви не збираєтеся є яйця , то використовуйте клей на основі гелю. Щоб малюнок вийшов акуратним, використовуйте пінцет.
3
Прикрасьте яйце стразами. Для цього на пофарбованому харчовим барвником яйці просто складіть геометричний малюнок і приклейте стрази на клейстер. Те ж саме можна зробити з блискітками, паєтками або намистинами. Цей спосіб прикраси не вимагає багато часу, а результат завжди виходить хорошим.
4
З зварених круто і забарвлених яєць можна зробити великодніх зайчиків і курчат. Для цього з оксамитового паперу виріжте лапки і вушка для зайчиків, крильця, хвостики і гребінці для курчат. Акуратно приклейте деталі до яйця м і намалюйте оченята. Щоб великодні персонажі стояли, використовуйте колечка з паперу.
5
Яйця можна прикрасити чим завгодно, починаючи від шматочків мережива, закінчуючи зламаними дамськими прикрасами. Візьміть забарвлене яйце і оповте його трьома стрічками однакової ширини, так, щоб вони сходилися на гострому та тупому кінцях яйця . Акуратно проклейте місце зіткнення стрічок. Зверху приклейте маленьку милу гудзичок.
6
Яйця можна розфарбувати фарбами. Для цього використовуйте звичайні акварельні фарби, спочатку нанесіть олівцеві лінії на зварене яйце, а потім розпишіть його. Акварель швидко сохне і не бруднить руки, а для самого яйця безпечна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z_ulqIZw_xc