Як розкрутити бренд.

Навколо чимало прикладів, коли будь-який товар, будь то книга, помада або технічна новинка, стає хітом продажів виключно завдяки грамотній розкрутці. Правильно вибудувана стратегія просування допоможе продати будь-який товар і створити йому певну репутацію на довгі роки.
Вам знадобиться
  • - аналіз конкурентів;
  • - преса;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Уважно оцініть конкурентне середовище. Головний принцип: діяти інакше, ніж ваші найближчі конкуренти і грати на їх мінусах і слабкостях. Якщо у аналогічного товару або послуги є явний недолік, який може викликати невдоволення споживачів, зробіть акцент на тому, що у вас такого мінуса немає. На подібному постулаті можна вибудувати цілу рекламну кампанію.
2
Створіть галас в пресі. Для цього слід ретельно проаналізувати ЗМІ вашого регіону або країни, виділивши найбільш впливові й підходящі вам. Замовте хоча б одну публікацію з якісними фотографіями і грамотним текстом. Незабаром дрібніші видання захочуть написати про вас теж, а інтернет-ресурси напевно відтворять інформацію. Якщо до вашої компанії з боку преси вже є певний інтерес, можете викликати штучний ажіотаж. Створіть видимість того, що «сенсаційна» новина про вашу марці «випадково» просочилася в друковані та інтернет-видання.
3
Виберіть яскраву і запам'ятовується рекламну стратегію. Вдалий слоган працюватиме на вас роками. Іноді для ефективної розкрутки потрібно діяти на межі цензури. Наприклад, колись скандальний слоган "Евросеть - ціни просто о..еть" вже цитується в сучасних підручниках з реклами та досі служить притчею во язицех.
4
Не нехтуйте традиційними методами просування. Класика маркетингу у вигляді промо-акцій, рекламних роликів, розсилок та розпродажів залишається як і раніше ефективної для певних груп товару. Створюйте «оточення» вашого бренду у вигляді POS-матеріалів, сувенірів з символікою та інших візуальних засобів, які запам'ятовуються і змушують звернути увагу.
Зверніть увагу
Уникайте елементів розкрутки марки, які можуть викликати негативну реакцію. Просування має бути активним, але не нав'язливим.
Корисна порада
Активно використовуйте тематичні форуми. Вплив великих інтернет-спільнот сьогодні досить велике: з їх допомогою ви підвищите впізнаваність бренду безпосередньо у цільової аудиторії.