Як озвучити презентацію. Як презентацію озвучити.

Додавання в презентацію різних звукових ефектів, музичних файлів, тексту диктора зробить її більш цікавою, наочною і ефектною. Щоб озвучити презентацію , виконайте наступні дії.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - програма Power Point
Інструкція
1
Вставляємо звук з організатора кліпов.Етот крок дозволить вам додати в презентацію різні звукові еффекти.- Виберіть «Вставка» - «Мультимедіа». Підведіть курсор до значка «Звук» і клацніть по стрілці під нім.- У списку, команд натисніть «Звук з організатора кліпів». Праворуч з'являється панель «Кліп». Введіть в поле «Шукати» потрібний вам ефект, наприклад, «Оплески», і натисніть «Почати» .Пошук видає кілька варіантів підходящих вам звуків. Клацніть мишкою по потрібному звуку.На запит «Відтворювати звук при показі слайдів?»: - Якщо вибрати «Автоматично» - звук з'явиться одразу при відкритті слайда.- Якщо вибрати «За клацання» - то для появи звуку потрібно буде клікнути по його значку.
2
Вставляємо в презентацію музичний файл.- Скопіюйте музичний файл в папку з презентаціей.- Відкрийте потрібний слайд.- Виберіть «Вставка» - «Мультимедіа» - і клацніть по вкладці «Звук». - У який з'явився провіднику знайдіть потрібний файл і двічі клацніть по ньому мишкой.- Виберіть, як потрібно відтворювати файл - автоматично або по щелчку.- На вкладці «Параметри» в групі «Параметри звуку» відзначте галочкою «Відтворювати безперервно». Там же можна налаштувати громкость.Теперь музичний файл буде звучати на одному слайде.Еслі ви хочете, щоб звук відтворювався на декількох слайдах або протягом всієї презентації: - На вкладці «Анімація» натисніть «Налаштування анімації». Праворуч з'явиться панель «Налаштування анімації» .- Клацніть мишкою по стрілці праворуч від обраного звуку і виберіть «Параметри ефектів» .- На вкладці «Ефект» відзначте «Закінчити» - «Після» - і вкажіть номер слайда, після якого звук повинен припинитися. Тепер музичний файл буде звучати фоном на обраних слайдах.
3
Озвучуємо презентацію текстом діктора.Текст диктора використовується для презентацій в автоматичному режимі демонстрації, а також для створення діафільмов.- Переконайтеся, що мікрофон включен.- Відкрийте потрібний слайд.- Виберіть «Вставка» - «Мультимедіа». Підведіть курсор до значка «Звук» і клацніть по стрілці під ним. У списку, команд натисніть «Записати звук» .- З'являється вікно звукозапису. Натисніть на кнопку «Запис» і говорите в мікрофон. Закінчивши текст, натисніть на «Стоп». Слайд озвучен.- Переходьте до наступного слайду і начитував текст для нього. Цей спосіб дозволяє озвучувати слайди окремо.
4
Можна озвучити поспіль кілька слайдов.- Виберіть слайд, з якого почнеться текст діктора.- «Показ слайдів» - «Звукозапис» .- Відзначте галочкою пункт «зв'язати мовленнєвий супровід з:», щоб звукові файли знаходилися в одній папці з презентаціей.- Починайте текст для слайда.- Щоб перейти до наступного слайду, натисніть «Пропуск», або «Enter», або клацніть мишкою. Вимовте текст, потім перейдіть до наступного слайду, тощо.- Щоб закінчити запис - натисніть «Esc», або клацніть правою кнопкою миші по екрану, щоб вибрати «Завершити показ слайдів» .- З'являється запит: «Звуковий супровід було збережено з кожним слайдом. Зберегти часи показу слайдів? ». Якщо демонстрація слайдів буде автоматичною - виберіть «Зберегти». Якщо ви будете міняти слайди вручну - то «Не зберігати».