Як виростити папороть. де буде краще рости папороть на дачі.

Папороть належить до числа найбільш древньої групи висохлих рослин. На даний момент відомо більше 10 000 видів. Однак в культуру змогли ввести тільки близько 200 видів. У Росії можна вирощувати тільки два види - орляк і страусник.
Інструкція
1
Практично всі папороті, які вирощуються в кімнатах, є трав'янистими рослинами з добре розвиненим кореневищем. Саме від кореневища в грунт йде багато додаткових коренів. З верхівки же йдуть красиві, великі і перисторозсічене листя. На їх нижній стороні відбувається розвиток спорангіев зі спорами. Якщо листя рослини молоді, то вони будуть скручуватися у формі равлика.
2
Будь-який вид папороті є вологолюбні і тіньовитривалі. Його потрібно регулярно поливати і обприскувати. Крім того, папороть повинен перебувати в приміщенні, де присутня велика вологість повітря. Не можна допускати пересушування і перезволоження земляного кома. Справа в тому, що при пересушуванні і при сильному впливі сонця, ніжні молоді ваї можуть швидко загинути. Кінчик засихає настільки, що відновити його життєвість просто неможливо. Вода, яка використовується для поливання, обов'язково повинна бути м'яка. Якщо день ясний і теплий, то потрібно обприскувати рослину близько 5 разів на добу. Для цієї мети краще всього використовувати пульверизатор, який дає дрібну водяний пил.
3
Також зверніть увагу на повітря. Рослина потребує свіжому повітрі, тому приміщення необхідно регулярно провітрювати. Особливо це потрібно робити в спекотну погоду. Всі види даної рослини люблять легку, пористу і песчанисто землю. Для молодої рослини краще всього використовувати чисту, непросіяну вересову, листову, торф'яну або хвойну землю, в якій є пісок. Доросла рослина може добре рости в землі, в яку додано деяку кількість глини. Сильні рослини віддають перевагу більш грубу землю. Пересаджувати папороть найкраще весною. Якщо рослина скорорастущее, то цю операцію потрібно також повторити влітку. Горщик має бути не надто великий. Землю не рекомендується занадто сильно обжимати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-6yfzA5VVhI